Sayfa 787/812 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Uyarı için sağol. Bu uyarından ve geçmişte yaptığın benzer uyarılarından feyz aldık. Bilgilendik, sağol.

Ama mütemadiyen bu foruma girip aynı şeyi tekrarlamanın da bir anlamı yok. Bak sen ne güzel bulaşmamışsın bu hisseye, mutlu mesut hayatına devam et. İşin gücün yok mu hocam senin.
    Diğer türlü insanın aklına başka şeyler geliyor!!!
    engelle gitsin bunun gibi kaç kişiyi engelledim burada

2.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    engelle gitsin bunun gibi kaç kişiyi engelledim burada
    Hocam engelliyorum ben de... Bir kaç tane var zaten, böyle işi gücü olmayan ve SASA yatırımcısını çok seven... Bir de garip şekilde nöbetleşe yapıyolarmış sıraya bindirmişer bu işi... Biri varken diğeri yok... (Gerçi vardır bi çıkarları herhalde... yoksa insan boş yere buralarda dolanmaz sebepsiz....)

3. merkez bankasi baskani bu aksam istifasini verdi , bunun etkisi nasil olur ? mehmet simsek bu hafta sonu istifa edenin yerine yeni bir isim aciklarsa pazartesiden once belki bu istifanin etkisi bi derece yumusar ama pazartesiye kadar yeni bi isim aciklanmazsa ve piyasa bu istifayi negatif algilarsa pazartesi muhtemelen endeks kirmizi yakabilir ,

sasa nin ne yapacagi hic belli olmaz ama , pazartesi endeks kirmizi yakarda sasada endeksin negatif destegiyle ; grafik bazli konusuyorum , sasa 36 lirayi gorurse ve 36 - 36.10 arasi kapatirsa muhtemelen 31 liraya kadar inme ihtimali var , 31 lira kuvvetli bir destek ,
    ( 31 lira altinda ciddi bi bosluk var )

36 .10 uzeri kapanislarda yukari donebilme ihtimali var izlemek lazim ama altinda kapanislar dusus trendine kuvvetli destek sagliyor

trade yapmak isteyenler icin yazdim , pazartesi gunku sasa hisse yonunu iyi takip ederseniz sartlar olusursa trade sansi verir grafik, bilginize ,

ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by hep kazan Yazıyı Oku
    merkez bankasi baskani bu aksam istifasini verdi , bunun etkisi nasil olur ? mehmet simsek bu hafta sonu istifa edenin yerine yeni bir isim aciklarsa pazartesiden once belki bu istifanin etkisi bi derece yumusar ama pazartesiye kadar yeni bi isim aciklanmazsa ve piyasa bu istifayi negatif algilarsa pazartesi muhtemelen endeks kirmizi yakabilir ,

sasa nin ne yapacagi hic belli olmaz ama , pazartesi endeks kirmizi yakarda sasada endeksin negatif destegiyle ; grafik bazli konusuyorum , sasa 36 lirayi gorurse ve 36 - 36.10 arasi kapatirsa muhtemelen 31 liraya kadar inme ihtimali var , 31 lira kuvvetli bir destek ,
    ( 31 lira altinda ciddi bi bosluk var )

36 .10 uzeri kapanislarda yukari donebilme ihtimali var izlemek lazim ama altinda kapanislar dusus trendine kuvvetli destek sagliyor

trade yapmak isteyenler icin yazdim , pazartesi gunku sasa hisse yonunu iyi takip ederseniz sartlar olusursa trade sansi verir grafik, bilginize ,

ytd.

Borsanın büyük oyucuları hükümete ve haber kaynaklarına yakın insanlar. Zaten günlük haber akışlarını önceden alarak avlamaya çalışıyoşar insanları (yazık bu ülkenin sıradan vatandaşına). O yüzden piyasaya düşmüş habere göre poziyon almak bence doğru değil.

Bence bu haber önceden alındı ve SASA tarafından Cuma günü zaten fiyatlandı. Pazartesiyi fiyatlayacak haber varsa da, en azından şu an biz bilmiyoruz. Bir adım gerideyiz hep.

5. Yatırımlar devam ediyor ama şu an ki pd için yeterli mi sorun orda ..

https://youtu.be/Jb9fdDQErMQ?si=j8EOhXHR9V1r5Jne

6. patron kazanırken iyiydidie kaybederkenmi kötyüdü amkkk demiş programda

7.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Borsanın büyük oyucuları hükümete ve haber kaynaklarına yakın insanlar. Zaten günlük haber akışlarını önceden alarak avlamaya çalışıyoşar insanları (yazık bu ülkenin sıradan vatandaşına). O yüzden piyasaya düşmüş habere göre poziyon almak bence doğru değil.

Bence bu haber önceden alındı ve SASA tarafından Cuma günü zaten fiyatlandı. Pazartesiyi fiyatlayacak haber varsa da, en azından şu an biz bilmiyoruz. Bir adım gerideyiz hep.

ben grafik bazli konusmustum , grafikte sasa pazartesi yonunu asagi gosteriyor , MB baskaninin istifasida ekstra bir olaydi ,

normalde endeks artida olsa ekside olsa sasa pazartesi dusecek diyor grafik ama olurda endeks de baskan istifasina istinaden eksi yakarsa endeksin negatifligide uzerine tuz biber eker , dusus daha kuvvetli olur demeye calistim ,

ama dedigim gibi sasanin sagi solu belli olmaz , bazen ne yapacagini kendisi bile bilmiyor , vahsi kisrak gibi sagi solu belli olmuyor ,

pazartesi sasanin ilk 1 saatlik grafigini iyi izlemek lazim , ilk 1 saatlik grafik zaten kendisini belli edecek o gun ne yapacagini , ona gore pozisyon korunabilir yada trade yapmayi dusunebilirsiniz

ytd.

8. gecenin bi vakti bu videoyu buldum seyrettim , yeni yayimlanmis bu video sadece bi kac saat olmus

erdemoglunun 3 subatta konferansta SASA hakkindaki konusmasi ,

video biraz uzun ama sasa hakkinda her seyi bizzat kendi agzindan duyabilirsiniz , nasil birisi ile ? kiminle ? ortak oldugunuzu rahatlikla gorebilirsiniz bu videoda ,

sasa hakkinda her sey , ailesi ve bu gune gelisleri , is ahlaki ,mentalitesi, hissenin performansi , yatirimlari , vizyonu , ortaklik durumu , ortak olmak isteyen japon kore kuveyt ve avrupali ortaklar , bedelli bedelsiz .... hersey hakkinda kendi agzindan dinleyin,

daha onceki yorumlarimdan birinde ; ortaklik durumunda sasaya tek bir ortak almaz ( sirketin soz hakki ve iyiligi icin ) acacagi her fabrikaya tesise ayri ayri ortaklar alir ,boylesi sirket icin daha hayirli olur diye dusunmustum sahsen ve oyle yorumum vardi , aynen dogru dusunmusum , erdemoglunun agzindan , olursa bu sekilde ortaklik plani olur dedigini duyacaksiniz ,

tabiki her tesis icin ayri ortak alindiginda her ortaklik ile ilgili kap haberi farkli farkli zamanlarda yani farkli yillarda geldiginde hissenin performansi her sene dahada artacak ona gore primlenecek ,
    yaptiginiz yatirimi uzun vadede nerelere gelecegini kestirebilmeniz icin gorebilmeniz icin cok ama cok iyi bi tanitim videosu bence ,

video biraz uzun cunku konferans konusmasi ve erdemoglu sasa ile ilgili her konuda konusuyor , o yuzden musait bi zamaninizda seyredin , ama sasaya yatirim yaptiysaniz mutlaka seyredin !!

bu arada 2024 yilinda sirketin uretimi 2023 yilina gore % 50 daha fazla olacak sekilde calisiliyor , buda demekki sirket 2023 yilinda yapmis oldugu karin en az % 50 daha fazla bir kar elde edecek 2024 yilinda , birde uzerine 2024 yilinda pta fabrikasinin urettigi hammadde kapatilan fabrikaya gore daha fazla karli oldugunu dusunurseniz, bu yil sirketin kari, 2023 karindan %75 gibi bir oranda daha fazla bir kara ulasmasi demek olur ... hisse performansinda da ona gore sonuclarini siz dusunun

bence 2024 yili hisse icin oldukca iyi gececek

https://youtu.be/H5Rh3aoLT40?si=csyGtUlUTwqM_7I0

Sayfa 787/812 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •