Sayfa 803/812 İlkİlk ... 303703753793801802803804805 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. 2 sene once yapilan yorumumu koyuyor , altinada dun yaptigim yorumumu koyuyor , sonra iki yorum arasindaki farkliliga dikkat cekmeye calisiyor ,

kimlerle ugrasiyoruz

algi yapmaya calisarak insanlari manupile edemezsin biri cikar suratina vurur yaptigin yada yapmaya calistigin algiyi

borsada 2 sene onceki durumla bugunku durum ayni olurmu ? nasil bi mentalite , neyin kafasini yasiyon alkollumusun ?

sasa ayin 6 sinda bilanco paylasiyor ve bu bilanconun etkisiyle yuzde 4 dusuyor , cunku konsolide net kar 18 milyar kar aciklarken vuk hesaplamalarinda 2 milyar 300 zarar gosteriyor ve ogun hisse yuzde 4 gibi ciddi bi dusus yasiyor

ama ertesi gun rusya sanayi ve ticaret bakaninin yatirim ve ortaklik yapmak amaciyla turkiyeye geldigini ve sasa sirketinin fabrikalarini gezdigini , rusya san. ve tic. bakani aleksey guzderev ,sasa sirket yetkilileriyle poz veriyor sasa holding binasinda bu ziyaret ve gorusmeyle ilgili ,

6 mart ile 7 mart arasinda kac gun fark var SIFIR , hemen ertesi gun !! buna borsa diyolar 1 tek gun bile fark olmadan bi negatif bide pozitif sirketle ilgili 2 haber ,
    1 gun 1 gunune uyuyormu ? HAYIR ,

peki 2 sene onceki durumla bugun sirletin durumu ayni olurmu ?

bu sahsin mentalitesine gore ayni olmaliymis , 2 sene once ne dediysem simdide ayni durumu savunmaliymisim

coluk cocukla ugrasiyoruz ya burda ne diyeyim ...

rusenpress in yaptigi haber kaynakli yazdim o yorumu ortaklik gelirmi diye , cunku rus haber ajansinin yaptigi bi habere esasen yaptigim yorumu bile carpitmaya calisan biri ...

boru degil koskoca rusya sanayi ve ticaret bakani tc ye ziyarete geliyor ve yatirim ortaklik amaciyla !! ve sonrada sasa sirketini geziyor , bakin bakalim foto da rusya sanayi ve ticaret bakaninin yaninda kimler var ?

haaa ortaklik olur olmaz onu bilemem , gerceklesir gerceklesmez onu bilemem ama adama sorarlar bakan bu amacla tc ye geldiyse hangi amacla sasa fabrikasini gezip holdingin yonetim kurulu ile basina poz verir , bunu haber yapanda rus haber ajansi

asagida haberin linkini paylastim isteyen acar bakar , konusuyosak bosa konusmuyoz ,ama Allahimdan diliyom vuk hesaplamasina gore 2 milyar zarar gosteren sasa ertesi gun yuzde 2 yukselis yaptiktan sonra bi sonraki gunde yuzde 6 yukselis yaparak gunu kapatti , dilerim bu yukselisler araliksiz devam eder ve bi ortaklik haberi gelirde sasa patlar gider o zamanda ilgili sahis treni seyreder gibi trenin arkasindan bakar durur , cunku hisseyede giremez girse ben suc duyurusunda bulunucam ceza yiyecek girmese yapacagi kardan olur , boyle bi duruma duserde gorurum onu ,

sasanin ortaklik gorusmeleri 5 ayri ulke temsilcileri ile daha evvelki yillarda gorusuldu , gunun birinde bu ortaklik olacakn diye bizde bekliyoz ama ne zaman gerceklesir bunu kimse bilemez , ama dilerim o gun artik gelmistir ve bunu goruruz , zamanlamasi da mukemmel olur eger gerceklesirse , cunku o zamanda bu sahsin trenin gidisini nasil seyrettiginede ben sahit olurum zevkini cikara cikara

https://twitter.com/FarukBB44/status...27158810108257

2. bu kendini bilmez hisse manupilatorune bugunden sonra cevap vermeyecegim bu forumda her ne yazarsa yazsin ,

benim cevabim : dedigim gibi , bekliyecegim , sasa aldigi gun savclik kanaliyla cevap vermek olacak ...

3. iyi aile cocugu fitch daha evvelki yillarda yaptigi fitch ligini bu sene yapamadi , dis ticaret acigi enerji ve savunma sanayinin yapmis oldugu atilimlardan kaynakli ki bu iki sektorun ciddi etkisi var dis ticaret acigi 60 milyardan 30 milyara dusunce tc nin kredi notunu b den b+ ya cevirdi , ayrica gorunumunude duragandan pozitife yukseltti , ileriki gunlerde bu not yukselisinin ulkeye ve borsamiza yapacagi etkileri gozle gorulur sekilde goruruz mutlaka ,

sasa dun 50 milyon lot hacimle kapatirken bugun ise 180 kusur milyon lot hacimle kapatti , maasallah ciddi bi hacimle yukselis oldu , devami gelir insallah ,

ayrica patronun 3 yil icinde 2 milyar lik bi geri alim haberi geldi , vatana millete hayirli ugurlu olsun diyelim

herkese bol kazanclar dilerim

4. İyi çaktılar yine +5 den -2 bravo patron

5. Borsa yatırımcılığının suyu çıktı, altına yatırım yapmak varmış
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Borsa yatırımcılığının suyu çıktı, altına yatırım yapmak varmış
    iyi ki koinim var günlük 9-30 dolar arası kar alarak al sat yapıyorum shibada öyle yevmiyeyi doğrultuyorum

7. Evet borsaya güvenin biz bütün piyasa içinde tek eriyen biz .
    Hayırlısı olsun canımız saa olsun

8. Endex uzayada çıksa patron için önemli değil kafasındaki fiyatta calıp oyunuyor

Sayfa 803/812 İlkİlk ... 303703753793801802803804805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •