Sayfa 690/813 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 6498 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Ay habire tavan bozuyor ayool

2.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Sasa nın hikayesini anladık az buçuk. Niye düşüyor yada ne olunca yükselecek az çok tahminde bulunabiliyoruz.

Benim kafamı kurcalayan konu. HEKTS ile SASA neden paralel hareket ediyor. SASA nın borcuyla ya da yatırımıyla HEKTS'ın ne alakası var? Ya da tersi durumun SASA ile ne alakası var?
    Hektaş ile ne alakası var ben de anlamış değilim... Aylardır birlikte hareket ediyorlar... bana da tuhaf geliyor...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Ay habire tavan bozuyor ayool
    Endeks eksiye döndü... bakalım ne kadar dayanacak
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hissede sahipliği belli bir oranın altına düştümüydü inan şirketin borcu umrunda olmayacak...

durmadan hissesini satıyor oraya buraya...
    Gizli ortağa hisse satışı tezim vardı

Halıcı da o kadar para yok ki yatırıma gitsin diye yazdığım bi atmasyon analizim vardı. Belki tutar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Hektaş ile ne alakası var ben de anlamış değilim... Aylardır birlikte hareket ediyorlar... bana da tuhaf geliyor...
    1500 ton amonyak üretecek Sasa. Amonyak ithal eden bir gubreciye mi satar uygun fiyata, yoksa kendimi gübre iretim işine girer bilemiyorum.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. 1 GW p. Enerji santrali kuracak . Eder 1000 MW

Dün 50 MW bir santrali gezdim resmi olarak, 700 dönüm üzerine kurulu GES

Sasanin kuracağı santralin büyüklüğünü siz düşünün artık

7.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Merak ediyorum böyle şirketler için batma ihtimali vs çok rahat konuşuluyor. Batacak işletmeye 75 milyon Euro kredi kim ne sebeple verir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hatrı sayılır uluslararası bir petro kimya şirketinin koach'u referans verse ehhh işte anca

8. Tavandan 46 milyon adet hisse el değiştirdi.

Hacim ile yükseliş , yükselişin devamına işaret eder.

Yorumlayacak çok şey var. Yatırımlarını konuşsak haftalarca konuşuruz. Hatlli satarak nasıl milyarlarca dolarlık yatırım yapabiliyor v.s v s

Özet yapayım kısaca;

Su akar ,yolunu bulur .

Sayfa 690/813 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •