Sayfa 273/813 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 6500 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Sn.Vigamox bu konu hakkında bilgim yok,lakin burada önemli olan alınan cezanın ilerde saçmalayacak patronlar için en azından caydırıcılığı ile ilgili olmasıdır.Tabiiki spk dan en ufak ikaz bile beklemiyorum kendi adıma..Akçeli işlerin dünyasında sermayedarlara asla hiç bir şey olmaz.Benim spk ya yazdığım şikayet kendi içimi dökmeme neden oldu o kadar.Gelişmemiş ,ilkel kabile devletinde yaşamamızın bir sonucudur tüm bunlar.Bakın kılıçdaroğlunun manipilasyonda bulunduğu zaman hangi akp üst yetkilisi gıkını çıkardı,spk yı göreve davet etti? 3 ahbap çavuşlar birbirini avuçlar misali.
    Erdemlioğlu mudur nedir bu herife manipülasyondan bırakın cezayı soruşturma bile açılsa Kılıçdaroğlu "Ben demiştim borsada manipülasyon yapıldığını, işte gördünüz" diyemesin diye belki de sümen altı bile edebilirler. Yazık bu ülkeye.

2. Sizce satiyimmi buradan nasıl olsa alıcısı da var.hsbc tabandan mal çekiyor
     Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Açıklama olmamış aynen,ben olsam onun yerinde bu rakamları bulmuşken tamamen yerli yatırımcının üzerine bırakırdım şirketi.Böyle tarihi fırsatlar bir daha denk gelmez.2017 Aselsanına hoşgeldiniz arkadaşlar.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. potansiyel sasa yatırımcısı

4. Bu başlıkta, 2026'ya kadar elinde tutmaya niyetli birileri var mı acaba? Eğer varsa yalnız olmadığımı bilmek istiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Bu başlıkta, 2026'ya kadar elinde tutmaya niyetli birileri var mı acaba? Eğer varsa yalnız olmadığımı bilmek istiyorum
    belli zamanlarda parça parça satıp almış olsam da ana lotlarımla beraber burada durmaya niyetliyim.

6. bundan sonra erdemoğlu yerine, "yatırımcısına ateş açan patron" densin. bu da borsanın seyir defterine kara ve kalın puntolar ile yazılsın...
    çok ayıp ama çokkk...

7. Gerçekten anlamakta zorlanıyorum, patron, biz 80 liradan hisse sattık diyor, zaten daha fazla edecek olsa bekler satardı, bunun değeri en fazla bu eder diyor, biz hala, yok abi senin şirketinin değeri bundan çok daha fazla eder diyoruz.......

8.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bu hale getiren patron değil. Getiren aşağıdaki gibi twitler de bu tipler oldukça fazla.
    Dün eve beklemiş gelip senet alsınlar diye. 😆😆

Dün bunu yazan adam akşama ne yazacak acaba.

Sayfa 273/813 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •