Sayfa 769/813 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon
Arama sonucu : 6498 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Geçen sene kasım ayında sasa Enka paritesi yapmıştım ve yazmıştım . Enka 24, Sasa eski para ile 160 lira falandı, Sasa bölündü, normalde yerinde dursa 80 olmalı. Yani 1 yılda sasa 80 yerine 40 olmak için mücadele veriyor. Enka 39 görmüş, Şuan 32 lirada. Neden Enka yazdım, çünkü ülkemin en eski borsa şirketi. Bu parite değerleri devam ediyor. Yani ben bugün dahi sasadan Enka’ya geçerim. 1 yılın hatırına yeri bir parite veriyorum. 3-5 ay sonra bakarız .

Sasa 43, ereğli 42. Bakalım 3-5 ay sonra ne olacak.
    1,5 yıldır elimden geleni yaptım, erdemoğluna güvenmeyin diye her gün uyardım. Artık bitti.

2. Sanırım herkesin bildiği şeyi alarak hata mi ettik bu lanet kağıt bir senemizi daha yemesinden korkuyorum hakkımızda hayırlısı dostlar

3. Yatırım finans sata sata bitiremedi... aq
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5. PTA tesislerinin yangın Suyu Sistemi, Soğutma Kulesi,

Hava Ünitesi ile Azot Üretim ve Sıvı Depolama Ünitesinin

tamamlandığı bildirilmişti.

Şirketin internet sayfasında yeni bilgi girilmiş.

Buna göre;

Buhar Suyu Şartlandırma ve Depolama Ünitesi montajı

Aralık 2023 itibarıyla tamamlanmıştır.

Laboratuvar ekipmanları kuruluş ve testleri Aralık 2023 itibarıyla başlamıştır.

Elektrik Trafo Merkezi ve Kontrol Odası Aralık 2023 itibarıyla aktif hale getirilmiştir.

İdari Ofisler binası Aralık 2023 itibarıyla aktif hale getirilmiştir.

https://sasa.com.tr/pta-yatirimi
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Eyy sevgili patron,

Bir senedir anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirdin. Zaten içine ettin hisenin, bir çuval inciri batırdın... Adın da çıkmış dokuza inmez sekize artık.. İstersen 20 liraya mı düşüreceksin, 10 liraya mı düşüreceksin... Allahını seversen artık bir an önce düşür de bitsin bu işkence. Hergün öleceğimize bir gün ölelim.

7. Elem doluyuz, gam doluyuz, tasa doluyuz... bu nedir yahu... yüzümüz gülmeyecek mi hiç... Yatırım finans ile bofa satıyor ak yatırım ile hsbc alarak karşılıyor.. Bir gün sonra tam tersi oluyor... Hisseyi top gibi oynuyorlar... iyice mokunu çıkardılar...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. Karanlık odada birisi 35.08e 2milyon lot basmış.
    Kim yaptı acaba?

Sayfa 769/813 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •