Sayfa 276/812 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

buda bugun mscı dan dolayı
    14 milyon lotu ne yapacak hsbc, ilk defa gördüm böyle bir şey. 22 milyon lotu, patronun, 80 lira iyidir açıklamasına rağmen neden aldılar acaba, hiç anlamıyorum bu pastaları takasları viopları

2. İbrahim Erdemoğlu, Sasa'ya ilişkin önemli mesajlar verdi. Fiyat 80 liraya çıktığında, küçük yatırımcı zarar görmesin diye hisse sattıklarını belirten Erdemoğlu; “O satıştan bu yana SASA hissesi alınmaz diyorum" dedi.

3. Ford ve Ereğli'nin emekleme halı demissin ama değerlemesi hiç öyle söylemiyor
     Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ben Sasa'yı, Ereğli ya da Ford Oto'nun emekleme hâli olarak görüyorum yani temettü hissesi olarak değerlendiriyorum. Bakacağım şey yatırımcı sunumu ya da faaliyet raporu olacak, başka ne olacak Sizler neye bakarak alıyorsunuz hisseyi, ne zaman yasaklandı yatırımcı ilişkilerine bakmak
    CPH2009 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Erdemoğlu büyük hedef koyup global ölçekte iddali bir şirket olmaya çalışırken oluşan irrasyonel fiyatlama yüzünden kurumsal yatırımcıların ve fonların kaçındığı bir şirket oldu. Ky rasyonel fiyatlama yapamıyor. Geç müdahale etti. Tatsız oldu.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

5. 16 kasımda yazmışım. Sanırım patron açıklaması itfaiyeci oluyor. Henüz helikopter gelmedi. Muhtemelen oda SPK olur.

CAKIR24 said:
    16-11-2022 09:03
    Köyü sel suları basacakmış, herkes tahliye ediliyor, fakat bür ihtiyar amca gitmek istemiyor. Komşuları gelmiş, hadi gidelim, ben gelmem beni Allahım kurtaracak, sonra muhtar gelmiş, yine aynı şey, itfaiye gelmiş gitmemiş, en son helikopter gelmiş yine yok. Sonunda su basıyor köyünde adama ölüyor. Diğer tarafa gittiğinde Allahım beni neden kurtarmadın diye sormuş, biz sana muhtar gönderdik, itfaiye helikopter gönderdik ama sen gelmedin.

Sasa ufaktan tahsisli işlerine girdi. Bakalım nasıl açılacak. Gelecek 5-10-50 yılı satın alan, defter değerinin 50-100-300 katı fiyatlanan şirketlere lütfen dikkat edin.

Sizler bizim dostumuz, kardeşimiz, canlarımızsınız. Hiç kimse sizin kötülüğünüzü istemez. Lütfen temkinli ve sağduyulu yaklaşın.

7. 6 7 senelik sasanın yatırımcısıydım. Şirketten çok patrona güwenirdim ama maalesef güwenimizi sarstı. Böyle bir açıklamayı beklemezdim.

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    14 milyon lotu ne yapacak hsbc, ilk defa gördüm böyle bir şey. 22 milyon lotu, patronun, 80 lira iyidir açıklamasına rağmen neden aldılar acaba, hiç anlamıyorum bu pastaları takasları viopları
    --yapılan açıklamanın talihsiz olduğunu anlamış ve o nedenle mecburen destek atmış olabilir...başka ne gibi açıklması olabilir ki?...patronun 80 liranın üstü pahalı dediği bir günde kim alır ki?

Sayfa 276/812 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •