Sayfa 285/813 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Benden izin almayacaksın ama boş oluyor diğer türlü cengaver İçerlediysen yaz tabii.

Alıntı Originally Posted by ElectBorsa Yazıyı Oku
    bir daha yazayim 80 tl demek koç holding i geçmesi demek. milleti kandırmayın o koç holding in problemi diyerek. nasıl bir operasyon olm bu.

petkim 2 milyar dolar bandında petkim mi büyük sasa mı ? 16 milyar dolar sasa.

bişey mi içiriyorsunuz insanlara inanılır gibi değil.
    Git petkimi al, seni tutan mi var

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Git petkimi al, seni tutan mi var

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    benim işim olmaz borsayla.

4.  Alıntı Originally Posted by ElectBorsa Yazıyı Oku
    benim işim olmaz borsayla.
    O zaman bu forumda ne işin var

5. Türkiye, dünyada en fazla PTA ithalatı yapan üçüncü ülkedir. Bu sebepten PTA'yı üreten Sasa'nın pazar sorunu hiç bir zaman olmayacaktır. Sasa, resesyon söylentileri bittiğinde ve küresel ihtiyaç arttığında, yerli üretimi destekleyerek çok önemli bir oyuncu olacak, ülkemizin enerjiden sonra dışarı kaçan en büyük döviz kalemini azaltacaktır. Böyle bir değere ortak olmak uzun vadede herkesin işine yarayacaktır. Fiyatına takılmadan, azar azar lot biriktiren yatırımcı rahat olsun. Toplu ve yüksekten alan da sakin olsun. Sasa, işler yolunda giderse yerli Samsung olacaktır. Sıkıntı yapmayın vaktiniz varsa.

6.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    maniplasyoncu gördümmü uyuz oluyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Bizi kurtarıyor sağ olsun.

8. Sasa hisse senedi olmayıpta hissesi olan yatırımcıları düşünen arkadaşlar çok teşekkür ederiz bizi uyardığınız için bizi herkez uyarıyor sağolsunlar varolsunlar bırakında kararlarımızı kendimiz verelim.Bu hisse senedini ben aldığımda 25 ..30..40...50...60 Tl etmiyor deniliyordu ama zaman bu rakamları fiyatladı.Yatırımlarızı günlük haftalık yapmayın denilir bizde uzun vade 5 -10 sene bekliyelim diye düşündük yatırım yaptık.Sağlıkla kalın bereketli kazsnçlarınız olsun Allah kazandıklarımızı yemeyi nasip etsin .

Sayfa 285/813 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •