Sayfa 232/812 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    İhlas Haber Ajansı'na bir bakın bakalım kaç para ve Tüpraş ucuz kalmış olabilir mi? Ya da Koç? Ayrıca paramız var alıyoruz
    umarım yanılıyorumdur sayın subutay. twitter 50 milyar dolara satıldı. bu hisse şu an 23 milyar dolar civarı... elbette herkesin kendi parası kendi kararı. bol kazançlar dilerim. saygı

2.  Alıntı Originally Posted by hosan Yazıyı Oku
    umarım yanılıyorumdur sayın subutay. twitter 50 milyar dolara satıldı. bu hisse şu an 23 milyar dolar civarı... elbette herkesin kendi parası kendi kararı. bol kazançlar dilerim. saygı
    Froto fiyatı da şişmiş senin mantığına göre
    Froto kâr 14 milyar TL PD 155 milyar TL
    Kchol kâr 47 milyar TL PD 170 milyar TL
    Orantısız değil mi

3. Dün akşam rüyanda mi gördün
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşin doğrusu sasa da hikaye bitti. Ama benim 5 liraya veya 155 lira maliyetim olsa bunu kabul etmem çok zor. Yatırımcıyı anlıyorum. Ve bu yüzden gerçeği yazanları izole ediyorlar. Malasef bu sistemin besin kaynağı kendisini dev aynasında gören küçük yatırımcı olacak. 10 gün önce yazdım. Düşecek yükselecek, Ocak Şubat ayında 50 lira altına gelecek. Bu bir günde olmaz. Sistemin sahibinde 5 lira maliyetli mal var. Bunun tamamını 189 liradan veremez. Her yerden satmak zorunda. Bir anda satarsa ky korkar ve başarılı olamaz. İleri 10 yılda 20 milyar dolar yatırım yapacak şirketim olsa, Şuan sasa yı 5 liraya düşürür bütün malı elerinden alırım. Yatırımcı değil 10 yıl 2 sene dayanamaz.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Sayın Tarık Bey, şahsen ne uçmasını ne kaçmasını bekliyorum. Hatta bana kalsa gözlerden uzak, yatayda 2 3 ay geçirsin istiyorum. Fiyatıyla işim yok. Kısa vadeli hedefim, bedelsiz bölünmeye 3bin lotla grip maliyeti düşürmek, sonrasına bakarız
    Bende 2021 şubat ayından beri hissedeyim hedefim ihtiyacım olmazsa 5 yıl beklemek.Daha sonrasına o zamanı görürsem inşallah bakarız.Sağlıklı bir ömür ve kazançlar dilerim sasa hissesi ve diğer hisselere yatırım yapanlara.Herkes nasibini yer vesselam.

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşin doğrusu sasa da hikaye bitti. Ama benim 5 liraya veya 155 lira maliyetim olsa bunu kabul etmem çok zor. Yatırımcıyı anlıyorum. Ve bu yüzden gerçeği yazanları izole ediyorlar. Malasef bu sistemin besin kaynağı kendisini dev aynasında gören küçük yatırımcı olacak. 10 gün önce yazdım. Düşecek yükselecek, Ocak Şubat ayında 50 lira altına gelecek. Bu bir günde olmaz. Sistemin sahibinde 5 lira maliyetli mal var. Bunun tamamını 189 liradan veremez. Her yerden satmak zorunda. Bir anda satarsa ky korkar ve başarılı olamaz. İleri 10 yılda 20 milyar dolar yatırım yapacak şirketim olsa, Şuan sasa yı 5 liraya düşürür bütün malı elerinden alırım. Yatırımcı değil 10 yıl 2 sene dayanamaz.
    Ocak Şubat ayında 50 liranın altına gelecek diyorsun
    Sözünün eri isen Ocak Şubatta yine gel
    Hikâye devam ediyor mu etmiyor mu bir daha gel ve yaz

6. Çok pişmansin biliyorum alsaydım sasayi şimdi koseliktim diye erim erim eriniyorsun.merak etme çok sürmez gene dovuneceksin almadığına
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Hiç bişey bilmiyorsanız asuzu nun grafını bir inceleyin. 3 aşağı 5 yukarı aynı hareketler olacaktır. Sonuçta hikaye ne olursa olsun her 2side operasyon yemiştir. Op yukarı yönü bitmiştir. Ordada milyon olacak cart curt tibitır yıkılıyordu hep aynı kişilerdi, ky satmasın, biz satalım derdindeydiler 3 4 gün sonra ortalık rahatlayoverdi. Şimdi hiç asuzu 500 bimilyon olacak diyen var mı?
    Neyse Gönül isterki daha çok kazanın ama elin oğlu vermez bedavz kimseye.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bugünkü hareket algıcılara haşşşıırrryttttttttttttt diye girsin

8.  Alıntı Originally Posted by hosan Yazıyı Oku
    Sasa günümüzdeki hâliyle 23 milyar dolar etmez, bunda anlaştık. Peki yatırımcı sunumunu hiç okudunuz mu ya da ne yapıyor bunlar bir bakayım dediniz mi?

Sayfa 232/812 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •