Sayfa 353/814 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Ferdinin kabusu yine geldi.

3-4 gündür 120 bin takipcili bir eğitimci sasa bayrak flama çiziyordu. Bugün bir anda taban açtı.

130,40 üstü olmadan bür şey beklemek hatalı.

Şuan en önemli soru neden ikinci kez brüt getirildiği. Cevabı bende bulamadım.
    ....dünkü grafik yukarı yönlüydü brüt gelmese bugün ve pazartesi dirençleri test edecekti, brüt getirerek hisseyi baskıladılar tahtacı daha fazla mallanmak istiyor henüz doyuma ulaşmamış ,yeteri kadar doyduğunda ortaklık haberi düşer ,altyapısı zaten hazırlandı , akıllı olan malını kaptırmaz !! brütteykende biçok defa alsat yaptım şahsen , becerebilen bu hareketleri çok iyi kullanabilir ,lot arttırmak için mükemmel fırsatlar veriyor çünkü ...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by hep kazan Yazıyı Oku
    ....dünkü grafik yukarı yönlüydü brüt gelmese bugün ve pazartesi dirençleri test edecekti, brüt getirerek hisseyi baskıladılar tahtacı daha fazla mallanmak istiyor henüz doyuma ulaşmamış ,yeteri kadar doyduğunda ortaklık haberi düşer ,altyapısı zaten hazırlandı , akıllı olan malını kaptırmaz !! brütteykende biçok defa alsat yaptım şahsen , becerebilen bu hareketleri çok iyi kullanabilir ,lot arttırmak için mükemmel fırsatlar veriyor çünkü ...ytd
    Yazınızın ilk kısmı doğru, brüt gelmeseydi teknik 130 üstünü gösteriyordu, flama bayrak güzeldi, ama olmadı ve flama bozuldu. Haftayı 123 üstü kapatsa yine sorun yoktu. Fakat oda olmadı.

Gelelim yazının ikinci kısmına. Evet İkinci brütü getirerek tahta yapıcı ky dökerek bu sürede mallanacak. İşde bu kısım bu kadar basit olmamalı. Düşünce doğru ama bu kadar basit olması şüphe uyandırıyor.

3. hektaşta bayram havası var............
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    hektaşta bayram havası var............
    İşlem gören tipe değişen senet bayram havası olması biraz şüpheli.

5. Müneccim olmaya gerek yok.Buralardan artık 90-100-110 v.s. toplamak için her türlü oyunu yapacaklar bir ay daha bekleyelim bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşlem gören tipe değişen senet bayram havası olması biraz şüpheli.
    Hektaş baglı firması ferbis tarımı halka arz edecek..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. Üstadım aynen doğru, gayet mantıklı...
    Sasaya bakın ki patronu böyle kıvrım kıvrım kıvrandırıp, abuk subuk söylemler söyletecek kadar korkutan kızgın boğa gibi oldu kağıt, patron tarafından yapılmaya çalışılan açıklamalar, yeni alınan tedbir kararı açık açık herşeyi gösteriyor.. Bunu anlamamak için ne yapmak lazım bilmiyoRum...Sanki çooCuk kandırıyorlar, bir patron niye bu aşamada böyle bir açıklama yapıyor düşünün..Tam tedbir bitmişken yeni tedbir neyi gösteriyor gayet açık..Akla zarar.. Kağıdın dizginlenemeyeceği korkusu vaR demekki.. Ne olursa olsun boğayı kızdırırlarsa şaHlanacak belli.. oyun içinde Oyunlar var ki güveniyorsanız kağıdınızA saHip çıkacaksınız...Alfs dnn kağıt Kasım da arz 58 lira bu kağıt yatırımcı dostu mu ki 1 ayda 50 liralık kağıt 350 oluyoR niye Tedbir almıyorSun..küçük yatırımcıyı koruMuyorsuN.. da bu zamana kadar kimseyi üzmeyen, küçük yatırımcının takdirini alan Sasaya kara büyü gibi çökmeye çalışıyorsun... Bunun izahı nedir, kime göre, neye göre, neler çıkacak neler olacak, bilen var mı? Kağıt Kendi istedikleri Zaman çıksın istiyorlar bu belli ama SASA bu fazla kızdırmaya da gelMezzz, onları dinler mi, diNleyecek mi? İzleyelim görelim bakalım....
     Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Valla gayet açık ve net yazıyorum. İnsanlar güvenmiş almış senin hisseni fiyatına bakmadan.. yakışıyomu sana çıkıpta kendi şirketinin fiyatını yermek. Çok yükseldiyse satarsın hisselerini. Hareket patron üstüyse, patron patronluğunu yapacak susacak. Zaten 3 taban çekmiş kağıda sabahın 7 sinde hisse fiyatı yüksek diye haber göndermek tek kelimeyle .... neyse..

Alıntı Originally Posted by Abdeladira Yazıyı Oku
    Üstadım aynen doğru, gayet mantıklı...
    Sasaya bakın ki patronu böyle kıvrım kıvrım kıvrandırıp, abuk subuk söylemler söyletecek kadar korkutan kızgın boğa gibi oldu kağıt, patron tarafından yapılmaya çalışılan açıklamalar, yeni alınan tedbir kararı açık açık herşeyi gösteriyor.. Bunu anlamamak için ne yapmak lazım bilmiyoRum...Sanki çooCuk kandırıyorlar, bir patron niye bu aşamada böyle bir açıklama yapıyor düşünün..Tam tedbir bitmişken yeni tedbir neyi gösteriyor gayet açık..Akla zarar.. Kağıdın dizginlenemeyeceği korkusu vaR demekki.. Ne olursa olsun boğayı kızdırırlarsa şaHlanacak belli.. oyun içinde Oyunlar var ki güveniyorsanız kağıdınızA saHip çıkacaksınız...Alfs dnn kağıt Kasım da arz 58 lira bu kağıt yatırımcı dostu mu ki 1 ayda 50 liralık kağıt 350 oluyoR niye Tedbir almıyorSun..küçük yatırımcıyı koruMuyorsuN.. da bu zamana kadar kimseyi üzmeyen, küçük yatırımcının takdirini alan Sasaya kara büyü gibi çökmeye çalışıyorsun... Bunun izahı nedir, kime göre, neye göre, neler çıkacak neler olacak, bilen var mı? Kağıt Kendi istedikleri Zaman çıksın istiyorlar bu belli ama SASA bu fazla kızdırmaya da gelMezzz, onları dinler mi, diNleyecek mi? İzleyelim görelim bakalım....
    Senin CANINA SAGLIK Arkadaşım
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 353/814 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •