Sayfa 811/811 İlkİlk ... 311711761801809810811
Arama sonucu : 6487 madde; 6,481 - 6,487 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Bugün itibari ile vedalastim az kazanırsam gelirim yoksa tobe.

2. Maalesef hissedeki sıkıntılar devam ediyor. Yatırımlar halen hayata geçmedi. Sanırım pta açılısını Haziran ayında, bilanço'ya etkilerini de Yıl sonu göreceğiz. İnşallah bilanço'da tatmin edici bir sonuç görebiliriz.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Maalesef hissedeki sıkıntılar devam ediyor. Yatırımlar halen hayata geçmedi. Sanırım pta açılısını Haziran ayında, bilanço'ya etkilerini de Yıl sonu göreceğiz. İnşallah bilanço'da tatmin edici bir sonuç görebiliriz.
    Bitirilmesi icin 6000 binden fazla adamin calistigi bir fabrikanin bilancoya tatmin edici etkisi olmayacaksa kapatalim dukkanlari verelim anahtarlari çinlilere onlar yapsin bu isleri...

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. yarın borsa açılıyor 23 nisan onuruna patron üzerimizde hangi fantezileri deneyecek acaba

5.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    yarın borsa açılıyor 23 nisan onuruna patron üzerimizde hangi fantezileri deneyecek acaba
    Yüksek fiyattan verdi millete. Sonra fiyatı düşürdü şimdi de kullanıyor bedava faizsiz (hatta negatif faizli) parayı. Buna da iş dünyası ve ticaret deniyor. İşin özeti "Burası borsa, kim kime korsa..."

Daha Yumurtalık'daki "Petrokimya Entegre Üretim Tesisi ve Liman" projesi var ve henüz kazma vurulmamış. Yani yine para lazım olacak ve yine aynısını yapacak. SASA'yı parlatma sezonu yakında açılır. Yeni KY'yi tuzağa çekebilmek için muhtemelen bizi azat edecek. Patrona daha çokkkkk KY lazım.

Bu arada geçtiğimiz 1 yılı sıkıntılı yaşayan arkadaşlar, önümüzdeki sezon akılllı dvaranırsa patron olabilirler. Unutmayın 33 liralardan sattırmak için sizlere burada dil dökenleri. Artık sesleri solukları kesildi. "Mission completed".

6. Geri geldim. Diger hisseden kazanamadim ama kaybetmedimde ben lotuma bakarim. Yuzde uc lotumu artirdim dururum biraz.

7. Resmen paramızı yedi eritti 1.5senede bitirdi

Sayfa 811/811 İlkİlk ... 311711761801809810811

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •