Sayfa 94/811 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 6481 madde; 745 - 752 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Düşiyaaaaah düşiyaaaah

2. Yükselişinde olduğu gibi düşüşünde bile ayrı bir cazibe var

3. Bugün düşer yarın çıkar. Aslolan şirketin geleceğe dönük dev projeler ve şirketin arkasında adam gibi bir patron olması. Gerisi boş
    .

4. Devre kestik pehh

5. Bunu 50 altı dusersede söyleyebilir misiniz mesela veya 40 altına düşse mesela
     Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Bugün düşer yarın çıkar. Aslolan şirketin geleceğe dönük dev projeler ve şirketin arkasında adam gibi bir patron olması. Gerisi boş
    .
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Bunu 50 altı dusersede söyleyebilir misiniz mesela veya 40 altına düşse mesela

Eyvah eyvah
    ındık bındık ındık bındık bındıler
    sevgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

7.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Bunu 50 altı dusersede söyleyebilir misiniz mesela veya 40 altına düşse mesela

Bu söylediğiniz ihtimalin olabilecegine inanıyorsanız bence yanlış yerdesiniz ve şirketi çok iyi analiz etmemişsiniz diye düşünürüm.

8.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Sevgili Canmert ,

*** Hektaş için bedelli/bedelsiz tutarını ayırdın mı ?
    *** İstersen X - Y - Z hisselerinden biraz satıp " E " hissesi alabilirsin. Böylelikle istediğin hisselerden sepet yapmış olursun.
    *** "E" hissesinden finansaL özgürlük demişsin.... Minimum 3 asgari ücret. ..... Dün açıklanan bir veri """ Yoksulluk sınırı 23.600 TL ""

Hızlı koşan atın b.oku seyrek düşer.
    Yawaş yawaş , ağır ağır gitmek iyidir.

Teşekkürler.
    Sevgili beetlejuice rüçhan satıcam normal hektaş alıcam Hektaş bedellide.Zaten şu anda sepetim var.Hekraş+Sasa yüzde 55, Ereğli+Froto+Aksa yüzde 45 portföyümde.
    Finansal özgürlük rakamı kişiden kişiye değişir.Benim ayrıca 1 asgari ücretin 1.000 TL üstünde emekli maaşım var.Kira sorunum yok.
    Ama Sasa ve hektaş belki beni ileride zengin yapabilir diye satmaya çekiniyorum

Sayfa 94/811 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •