Sayfa 191/812 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Sermaye tavanı 3 milyar nasıl %350 bedelsiz yapacakmış? Şirket hemen yönetim kurulu kararı alır, patlatır bedelsizi değil mi? Benim şöyle bir önerim var aslında. Mesela şirket 200 liraya geldiğinde bedelsiz yapsa 50 liraya düşse, sonra tekrar 200 liraya gelse bir daha bedelsiz 50 liraya düşşe yine, sonra tekrar tekrar aynı şeyi yapsa bu döngüyü sürdürse her sene 3-4 kere bedelsiz yapsa bir bakmışsınız 100 milyar ödenmiş sermayeye ulaşmış, 200 TL hisse fiyatı olsa 20 trilyon piyasa değeri olur. Dünyanın en değerli şirketleri arasına bile girebilir böylece.
    sermaye tavanını yükseltir sonrada bedelsiz açıklar 2023 de bence tabi

2. Herkese iyi akşamlar dilerim iki senedir sasa forumunu takip ediyorum burada 3 beş kişi fikirlerini ve bilgisini paylaşıp bizleri bilgilendiriyordu şimdi yine takip adiyorum ve rica ediyorum lütfen yorumlarınızı yatırımcı olan arkadaşlarımızı düşünerek yapınız.Önce sağlık diyorum para herşeyi satın almaz.Sağlıkla kalın

3. Msci endexine girmiş bir şirketten bahsedildiği unutuldu sanırım.bence bi bir trajedi izleyeceğimizi sanmıyorum.trajedi merak eden aselsan ı izlesin,ky yıllarca yerli milli nasıl süründürülür,nasıl saç baş yoldurtup delirtilir görsünler.

4. Bu gün SASA'ya olan, aynı oranda ve eş zamanlı olarak HEKTS'ye de oldu. Zaten iki şirket uzun zamandır hemen hemen paralel hareket ediyor. Faaliyet alanı farklı ve herhangi bir organik bir bağı bulunmayan iki şirketin uzun zamandır paralel hareket etmesi, şirketlerin finansal yapısından çok yatırımcıların veya tahta yapıcının davranışından kaynaklı bir durum olsa gerek.

Dolayısıyla bu günkü düşüşü SASA'nın şirket yapısına veya finansal yapısına bağlamak çok doğru olmaz. Düşüş devam da edebilir, ama bunun şirket yapısı ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

5. hissenet cok kaliteli bir forum. Mudavimleride. Uzun zamandir sasani ve hektasi diye bir yatirimci kitlesinden bahsediyorlar..sasa ve hektas kaliteli guzide sanayi firmalari..bu sanayi firmalarina oyle sıkı sikıyaya baglilarki. Bu yuzden sasani ve hektasi diye guzel tabir bulmuslar ..
    .zaten ne bura ne hektas formu aglama duvarina donmemis
    .cogu 1i 5 yapmis kardan zarar..belki 3 5 taban kimseyi yormaz
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    hissenet cok kaliteli bir forum. Mudavimleride. Uzun zamandir sasani ve hektasi diye bir yatirimci kitlesinden bahsediyorlar..sasa ve hektas kaliteli guzide sanayi firmalari..bu sanayi firmalarina oyle sıkı sikıyaya baglilarki. Bu yuzden sasani ve hektasi diye guzel tabir bulmuslar ..
    Eskileri yormazda yeni arkadaşlar var...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Üç beş taban mi
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    hissenet cok kaliteli bir forum. Mudavimleride. Uzun zamandir sasani ve hektasi diye bir yatirimci kitlesinden bahsediyorlar..sasa ve hektas kaliteli guzide sanayi firmalari..bu sanayi firmalarina oyle sıkı sikıyaya baglilarki. Bu yuzden sasani ve hektasi diye guzel tabir bulmuslar ..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eskilerden biri olarak ben,
    Bugunku tabanlarin dun hektasta oyakin 30 milyon kusur lot satmasi ile zincirleme bir satis dalgasindan kaynaklandigini dusunuyorum. Ancak sasa nin zaten bir duraksama yapmasi gerekiyordu, ancak ben yatayda bir duraksama bekliyordum. Yarin her ne kadar hisseye tahtaci yon vermeye calissada Allah bilir ne olacagini.

Burada ki degerli arkadaslarimiz, ortaklarimiz ne roketci nede tabanci olmadilar. Ancak her platformda hasetlerinden cilgina donen sasasizlar sanki tabandan orgazm olmus gibi bir halet-i ruhiye icindeler. Allah tez zamanda sifa versin.

Eger cok yuksedigini dusunuyorsaniz viop tarafinda short acin ve bilginizden kazanmis olun. Daha ne diyelim. Her gun gelip 3 tane koc 5 tane sabanci yapar diye basimizin etini lutfen yemeyin.
    Bizler 30-50 li yaslar gelmis insanlariz. Bizde parayi cok seviyoruz ve daha cok kazanmak istiyoruz. Su anda sasa ortagi olmak bize daha cazip gorunuyor.
    Yolumuz acik sansimiz da bol olsun.
    Saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sayfa 191/812 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •