Sayfa 233/812 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by TARIKKK Yazıyı Oku
    Bende 2021 şubat ayından beri hissedeyim hedefim ihtiyacım olmazsa 5 yıl beklemek.Daha sonrasına o zamanı görürsem inşallah bakarız.Sağlıklı bir ömür ve kazançlar dilerim sasa hissesi ve diğer hisselere yatırım yapanlara.Herkes nasibini yer vesselam.
    Başarılar dilerim bu kutlu yolda

Pta fabrikamizin uretime gecmesini 4 gozle bekliyorum, o zaman hazimsizlar insallah bakalim uzaya cikacak fiyata ne diyecekler...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Pta fabrikamizin uretime gecmesini 4 gozle bekliyorum, o zaman hazimsizlar insallah bakalim uzaya cikacak fiyata ne diyecekler...

Borsada sizin de bildiğiniz gibi beklentiler alınır gerçekler satılır üstat.. bu haberi duymayan kimse kaldı mı acaba ? herkesin bildiği bilgi para etmez...tabi ki yatırım iyi bir şeydir.. şirketi daha karlı hala getirir.. ama artık öyle zıplamalar hoplamalar bu hissede beklemiyorum ben.. zaten brüt takasa da aldılar ve bence doğru bir şey yaptılar.. spekülatörler mecburen bu tahtadan uzak durur artık... çünkü gün içerisinde saçma sapan alış ve satışlar yapamayacaklar...yatırım tavsiyesi değildir.. naçizane benim görüşümdür...

Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    bugünkü hareket algıcılara haşşşıırrryttttttttttttt diye girsin
    nıkopoll 500 u gorurmuyuz
    yatırım tavsıyesı degıldır

5.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Borsada sizin de bildiğiniz gibi beklentiler alınır gerçekler satılır üstat.. bu haberi duymayan kimse kaldı mı acaba ? herkesin bildiği bilgi para etmez...tabi ki yatırım iyi bir şeydir.. şirketi daha karlı hala getirir.. ama artık öyle zıplamalar hoplamalar bu hissede beklemiyorum ben.. zaten brüt takasa da aldılar ve bence doğru bir şey yaptılar.. spekülatörler mecburen bu tahtadan uzak durur artık... çünkü gün içerisinde saçma sapan alış ve satışlar yapamayacaklar...yatırım tavsiyesi değildir.. naçizane benim görüşümdür...
    Pta fabrikası, hammadde maliyetini ciddi oranda düşürecek ve kâr marjlarını yükseltecek ama hikaye bu değil, minik bir kısmı... 2023 pta'dan sonra 2024 pet cips, 2025 elyaf fabrikaları açılacak ve üretilen hammadde ülkemizin %100 ithal ettiği ürünlerin ikamesi olarak kullanılacak. 2025 senesinde de bu fabrikaların tam kapasite çalışmasını netleştirecek ve 4 milyon km.karelik alana kurulacak petrokimya tesisine başlanacak diyor yatırımcı sunumunda... Devamı da var ama uzman olarak yatırımcı sunumunu okursanız siz de görebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    nıkopoll 500 u gorurmuyuz
    laiklik elden gidiyahhh

7. Pet Cips 2023 üçüncü çeyrek, elyaf 2024 ikinci çeyrek açılacakmış, bir sene geç yazmışım. Yanlış olmuş. Merak eden varsa bu fabrikaların favöke yapacağı katkıya bakabilir. Favök iyi bir şey diye biliyorum ama...

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Dediklerinizde cok haklisiniz ancak sasa'nin
    pta+ diger fabrikalar+polipropilen+ikinci pta fabrikadi+liman+ yabanci ortak konusu+enerji geri donusun tesisi+tren yolu+kendi malini tasima icin gemi firmasi ve aklima gelneyen baska yatirimlar icin yeterli fiyatlandigini dusunmuyorum. Zaten yeterli fiyatlandigini dusunsem neden sasa kalmaya devam edeyim ki.
    Sasa sirketi agresif buyuyen ve bunu fiyatina yeterince yansitabilen bir firma oldugu icindir ki bizim gibi kucuk yatirimcilar tarafindan yastik alti yapilmaktadir. Bu nedenle bir kitle tarafindan aylardir her platformda fk elestirisi ve deger elestirisi almaktadir.
    Mesela bu yil kontrolmatik 16 kat, sasa ise sadece 4.7 kat arttigi halde tum elestiriler ve satma yonundeki tavsiyeler sasa hissedarlarina yapilmaktadir. Ve bu satin elestirisi her gun yapilmakta. Ben burayi anliyamiyorum iste. Yani bize sat dedin tamam arkadas tesekkur ederim yarin gelip niye aynisi soyluyorsun ki...
    Saygilar.

Sayfa 233/812 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •