Sayfa 234/812 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Sasanin yerleskesinin oldugu ilcenin il yapilmasi dusunuluyormus.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

2. Ben bu yaşıma kadar bir KOÇ hissesinde 5 tavan 3 taban falan görmedim , göremezsin çünkü patronu buna izin vermez
    misal 2-3 tavan yaptır , o tavan yaptıranları anasından doğduğuna pişman edip parasını alırlar ,bir daha da hisseye bulaşamaz
    Demem o ki , iyi hisse ,3 tavan ,4 taban vs giden hisse değildir
    istikrara kavuşması gerekir
    Beni ilgilendiren kısım bu hisse endekste ağırlığının çok fazla olmasıdır , bunun haricinde bu hisseyi hiç alıp satmamama rağmen nefret etmeye başladım 1 liraya düşse yine almam 1000 liraya çıksa da düşmanlarım alsın
    Temennim şirketin bir an evvel batıp borsadan elini çekmesidir
    saygılarımla...

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Ben bu yaşıma kadar bir KOÇ hissesinde 5 tavan 3 taban falan görmedim , göremezsin çünkü patronu buna izin vermez
    misal 2-3 tavan yaptır , o tavan yaptıranları anasından doğduğuna pişman edip parasını alırlar ,bir daha da hisseye bulaşamaz
    Beni ilgilendiren kısım bu hisse endekste ağırlığının çok fazla olmasıdır , bunun haricinde bu hisseyi hiç alıp satmamama rağmen nefret etmeye başladım 1 liraya düşse yine almam 1000 liraya çıksa da düşmanlarım alsın
    saygılarımla...
    Hocam sen 2017 yılından beri sayfaları tek tek oku kime nasıl geçirilmiş patron tarafından bak.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Hocam sen 2017 yılından beri sayfaları tek tek oku kime nasıl geçirilmiş patron tarafından bak.ytd.
    Hangi patron SASANIN patronu mu koçun patronu mu , sasanın patronu bildiğim kadarıyla yıllardır hisse her düştüğünde parayı buldu buluşturdu geri alım yaptı , ne hikmetse şimdi almıyor kim bilir belki hissenin çok şiştiğine o da inanmaya başlamıştır

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Ben bu yaşıma kadar bir KOÇ hissesinde 5 tavan 3 taban falan görmedim , göremezsin çünkü patronu buna izin vermez
    saygılarımla...
    Eee sirket batsin diye beddua ediyorsunuzda
    1. Bu Sirket ulkeninin mill sermayesidir
    2. Orda calisan bir kac bin isci ve 10 bine yakin aile uyesi ve onlarin maasi ile kalkinan cevre esnafi
    3. 225 bine yakin sasa bireysel yatirimci ve bir kac milyon aile uyesi...
    Bunlar ne olacak, isterim ki beduani hic soylememis gibi geri alasin.
    Saygilar

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    saygılarımla...

Yani SASA borsadan elini eteğini çekse, borsa endeksi gerçekten sadece şirketlerin değerleri ile hareket edecek öyle mi? Şundan eminim SASA dalgası bitsin endeksi alabora edecek yeni bir hisse ya da hisse grubu ortaya çıkacaktır.
    Çok değil daha 1 ay önce koca koca banka hisseleri (halkb, vakıf, ykbnk, garan) kac tavan ve kaç taban saymadım, endeksi götürüp getirirken de aynı tepkiyi gösterdiniz mi?
    Son bir haftaki SASA dalgalanmasından bende memnun değilim, ama elbet bir sebep ve arayış var... bunun sebebini de yakında görürüz ve anlarız. Ama son bir haftayı bir kenara koyarsanız, SASA uzunca bir süredir istikrarlı yatırımları ile göz önünde olan bir şirket, yatırımları oranında da borsa yatırımcısını çekiyor ve dolayısıyla fiyatı istikrarla artıyor(du)... Keşke her şirket kendini geliştirmek içn SASA kadar yatırımlara yönelebilse..

Eğer siz endeksin dalgalanmasından şikayetçi iseniz, nefret söyleminiz hiç bitmeyecektir. Size tavsiyem NASDAQ da falan işlem yapın... İMKB'de endeks dalgalanması hiç bir zaman bitmeyecektir. Bununda sorumlusu şirketler değil, SPK'nın elindeki enstrümanları doğru, adaletli ve yerinde kullanmamasıdır.
    Son düzenleme : kardamadam06; 24-11-2022 saat: 05:55.

7.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sasanin yerleskesinin oldugu ilcenin il yapilmasi dusunuluyormus.

en az 50 yıl hiç bir ilçe il yapılmaz zor onun için yeniden yapılanma para zaman gerekir şu anda elde bunlar yok

8. Çakallar istedi diye ASLAN lar ölmez neymiş SASA nın batmasını istiyormuş
    2017 den beri elinizde kına ile geziyorsunuz çakallar.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 234/812 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •