Sayfa 768/812 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Gerçekten her mecrada sasa ya haksız saldırılar var.
    X sayfası ise zaten çığrından çıkmış, ne ahlak kalmış ne edep kalmış.
    twitterda gerçekten utanç verici bir ''yatırımcı'' kitlesi var. kontr sayfasında yazmıştım zaten. bunlar yatırımcıdan çok sermayedar dilenci.
    en basitinden, fotoğrafta sami aslanhan olmamasına rağmen: https://twitter.com/alfonsoo035/stat...19086824194334
    borsa değişik bir piyasa. birkaç lotu olan adam milyar dolarlık patronlara laf atma hakkını kendisinde görebiliyor.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

2. Yukarı doğru bi tersine dönüş, sonra aşağıya doğru bir süzülüş iyi olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Fabrika falan anlamam patronun içeriye para koyma sözü var onu yapana kadar da hisseden umudum yok 53 lira iken de dedim ..Nezaman olur ozaman yeni başlıyoruz
    Ne olursa olsun hangi duruma sokarsa soksun lotum azalsın veya artsın ama Hep bir şekilde bu hikâyenin içinde olacağım 5 kazanmam 1 kazanırım yada 5 kazanırım bilemem ama bu uğurda ikilecegimi bilsem bu hikayeyi yaşayacağım ytdegil bol sanslar

4. size bir kehanette bulunayım...

2024 yılında endeks 10,000 i geçecek ama sasa endeksin gittiğinin yarısı kadar gitmeyecek...

zaman zaman saman alevi gibi parlasada endekse feci şekilde yenilecek...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    size bir kehanette bulunayım...

2024 yılında endeks 10,000 i geçecek ama sasa endeksin gittiğinin yarısı kadar gitmeyecek...

zaman zaman saman alevi gibi parlasada endekse feci şekilde yenilecek...
    Amon kâhinleri aklıma geldi, şöyle yapalım sene başından sene sonuna kadar endeks en az 10 bin olursa
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Kürşad Yazıyı Oku
    Amon kâhinleri aklıma geldi, şöyle yapalım sene başından sene sonuna kadar endeks en az 10 bin olursa

akcay in hesabina gore ; endeks 10,000 olsa dahi sasa nin fiyati 42 dahi olmayacak , endeksin gittiginin yarisina gore sasa 42 ye denk geliyor , 42 dahi olamayacak demis o hesaba gore , zaten su anki fiati 37 civari ........ pek mantikli bi kehanet gibi olmamis sanki dimi ... akcay bey nakitte sanirim ,henuz pozisyon almamis gibi gorunuyor , boyle bi yorumu ancak boyle bi duruma baglarim , neyse zaman ola hayrola ..

7. patron pta tesisinin borularını yine döşüyor bize

8. Hissenin yüksek fiyatına veryansın eden patron, bu fiyatlardan memnun ki sesi soluğu çıkmıyor. Yatacak yeri yok...

Sayfa 768/812 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •