Sayfa 795/814 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. [QUOTE=alabanda;6723435]Patrona göre 40 bile çok sanırsam ki şu endexle halen gözü toprakta. Nerede dur diyecek ewirip çewirip
    Hepimiz için hayırlısı olsun ytdegil

2. GARANTİ FECİ SATIŞ YAPMIŞ
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. Bugün sasayı boşadım.... yeter gayri alemin taşıyıcısı ben miyim deyip gözümü kararttım... Zararı başka yerde çıkartma kararı aldım.
    Burada zaman zaman yazan ve herkesin kızdığı Akcay rumuzlu arkadaş haklıymış....
    Sürü ile hissede sasa yüzünden fırsatlar kaçırdım... Bir daha dev yatırım, çılgın yatırım
    vs. gibi şirket hisselerine asla bulaşmayacağım... Bu hisse bana iyi bir ders oldu.
    Herkese bol sabır ve kazançlar olsun...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. 2 kap atıyor bir röportaj veriyor kağıdı sürüp mlletin eline veriyor. Alıştı artık kolay paraya bırakamıyor da

5. Diplerde gezen hissenin halen tepesine vuruyorlar. Geçen hafta bir taşeron firmanın işçilerinin ufak bir iş bırakma eylemini bazı medya kuruluşları sanki şirkette genel bir iş bırakma olmuş gibi lanse ettiler ve şirket bu durumu açıklamak zorunda kaldı. Şirkete ve hisselerine karşı bilmediğimiz bir şeyler oluyor sanki.
    Erdemoğlu Holding'den bu konuya ilişkin "300 çalışanı olan altyüklenici firmalardan bir tanesinde ücret zamlarında bir sıkıntı oluşmuş, bir gün süre ile ücret zamlarını beğenmemelerinden kaynaklı bir oturum olmuştur. SASA yönetiminin devreye girmesi ile, bu problem çözülmüştür" şeklinde açıklama yapıldı.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Hissedeki bu olumsuz algının düzelmesi konusunda açıklanacak 4 ncü çeyrek bilanço çok önemli. Bilançoda zarar yerine net kâr ve Favök'te pozitif artış görülürse gidişat tersine döner.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Şirket kendi sayfasında 1 milyon 750 bin ton PTA (Saflaştırılmış Tereftalik Asit) tesisinin 6. ayda, diğer yandan 350 bin tonluk yeni cips tesisinin ise bu yılın sonunda ya da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde faaliyete geçeceğini açıklamış.
    https://www.sasa.com.tr/sasa-polyest...ki-buyuk-tesis

Tabi bu tesislerin faaliyete geçtikten sonra gelecek dönemlerdeki bilançolara nasıl etkisi olacak bilinmez. Ama böylesine büyük yatırımları hayata geçiren iş insanları mutlaka bunun şirkete nasıl olumlu katkılar sunacağını da planlamış ve öngörmüştür.

8. Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 795/814 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •