Sayfa 275/813 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 6499 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SASA gerçekleşen kademeler, HSBC ile BofA arasında kapanışa doğru özel emir geçti gibi,
    Ak yatırım 6m lotla arayamı girdi.karanlık öncesi ortada yoktu sanki
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

2. Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi,yetmedi bir ay daha uzatıldı.Oda yetmedi brüt takasa sokuldu.Son olarak ta bugün kü malum patron şunu dedi bunu dedi.Tekniği temeli felan hikaye şu aşamada artık taş olsa dayanmazdı.İyi bile dayanmış bence olaya ben bu açıdan bakıyorum.Al sat tut değil uyanık olun derim sadece YTD.

3. MCSI endeksine girdiğinden fon alışları 4-5 gündür alıyorlar 12.5 milyonda Ak satışı mevcut haftalıkta.
    MSCI endeksine alınmasına 1 hafta kala brüt takasa alınıyor tesadüfe bakın , sonra bu brüt takasa girdiği zaman diliminde HSBC fon adına mal alıyor bir nevi tahtada satışları karşılatıyorlar .Yine tesadüf erdemoğlu diyorki sasa pahalı diye 80 lerde satış yaptık ve çevremdeki herkesede söyledim diyor pahalı olduğunu , sabah sorduk o kadar sasa cı var öyle bir röportaj varmı diye gören yokki var diyen olmadı.Şimdi ne kaldı önümüzde HSCB fon alışları bittiğinde tahtanın durumu belli olur diye düşünüyorum.
    FORMASYON AVCISI- -53

4.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    belli zamanlarda parça parça satıp almış olsam da ana lotlarımla beraber burada durmaya niyetliyim.
    Açılacak pta fabrikasının bilançoya olumlu etkisi, elle tutulur, gözle görülür hâle geldiği günlere kadar tek lot azaltmamakta fayda var. Başarılar dilerim bu kargaşada

5. buda bugun mscı dan dolayı
    FORMASYON AVCISI- -53

6. Tivitır'da Sasani Aşireti önderleri derin sessizliğe kapıldı. Açıklama çoğu fanatiğin ayarlarını bozdu. Sorsan hiç biri fiyatıyla ilgilenmiyor. Tabii lot sayısı fazla dostlara sabırlar dilerim, zor bir dönem. Hoş değil bu dengesizlik.

120 üstü alan ve burayı okuyan birileri varsa da hiç sıkmasın canını. Sasa; vizyonu olan, başarılı, bulunduğu coğrafyada bilinen, sevilen, ülke için faydalı işlere imza atması "garanti", ekonomik durumu iyi bir şirkettir. Umarım ihtiyacınız olmayan bir parayla alım yapmışsınızdır ve acil olarak paraya ihtiyacınız yoktur. Bu dönemde yapacağınız şey Sasa'nın "yatırımcı sunumunu" okumaktır. Fiyata takılmayın, şirketi tanıyın. Sonra lotunuza sahip çıkın. Gerisi kolay. Moralinizi bozmayın.

1 liradan 190 liraya hisseyi taşıyan patronu da bir günde silmenin hesabını soracaktır borsa tanrıları. Ağır bedeller ödeyebiliriz

7. Sasa için bugünün en anlamlı diyaloğu aşağıdaki gibidir. Üstüne diyalog tanımam.

8. Ben Sasa'yı, Ereğli ya da Ford Oto'nun emekleme hâli olarak görüyorum yani temettü hissesi olarak değerlendiriyorum. Bakacağım şey yatırımcı sunumu ya da faaliyet raporu olacak, başka ne olacak Sizler neye bakarak alıyorsunuz hisseyi, ne zaman yasaklandı yatırımcı ilişkilerine bakmak

Sayfa 275/813 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •