Sayfa 790/812 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    eski paraynan 92 tl yapıyor zarardayız niko haber et almaya gelem
    svg
    ben almayı bıraktım kalan nakdi günlük vadeye koydum günde 19 lira para getiriyor işte 40.000 zararı 25 yılda tamamlarım böylece

2. pandemiden bugüne en çok artan bist 30 hisseleri yukarıdan aşağı sıralı...

sasa en çok yükselen hisse olarak 1. sırada...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yönetim Kurulumuzun 8 Şubat 2024 tarihli kararı uyarınca, Şirket çıkarılmış sermayesinin nakdi ve tahsisli olarak artırılması için 14 Şubat 2024 tarihinde Sermaye Piyasası Kuruluna başvuruda bulunulmuştur.

Gerçekleştirilecek nakdi ve tahsisli sermaye artırımı kapsamında mevcut ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanacak ve ihraç edilecek payların tamamı Şirketimizin hâkim ortağı Erdemoğlu Holding A.Ş.'ye tahsisli olarak satılacaktır.

kap.org.tr/tr/Bildirim/12…

4. Operasyon yemiş, hırpalanmış kağıtlara bakmam normalde ama bu hisseyi orta vade takibe aldım sırf teknikten ötürü. Patron isterse 6-8 ay daha süründürebilir ama. Bakalım haftada bir neler olmuş takip etmek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Operasyon yemiş, hırpalanmış kağıtlara bakmam normalde ama bu hisseyi orta vade takibe aldım sırf teknikten ötürü. Patron isterse 6-8 ay daha süründürebilir ama. Bakalım haftada bir neler olmuş takip etmek lazım.
    Elinde hisse olmamasına rağmen, sırf algı oluşturmak için olumsuz görüş yazanlar, artık yazmayı bıraktılar ise, bence de bişeyler olacaktır.

6. Şirketin iyi yolda olduğunu sık sık belirtiyordum

sonun da hisse de iyi yola girmiş görünüyor

Daha da iyi olur inşallah
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Elinde hisse olmamasına rağmen, sırf algı oluşturmak için olumsuz görüş yazanlar, artık yazmayı bıraktılar ise, bence de bişeyler olacaktır.
    Siz öyle dediklerine bakmayın. 40 lar yukarı kırılınca kendileri de girmişlerdir.

Gün SASA HEKTS günü olmuş.. hayırlı olsun. Umarım uçar kaçar.. zararda olanların bekleyişi biter. Bol şanslar.
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 790/812 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •