Sayfa 274/813 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Yani şimdi borsadaki bütün şirketlerin hisse değeri, kendi sermaye ve karlarının toplamı ile gayet orantılı, bir tek SASA nın hisse fiyatı yüksek öylemi.
    Buna sadece operasyona bahane derler...

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Erdemlioğlu mudur nedir bu herife manipülasyondan bırakın cezayı soruşturma bile açılsa Kılıçdaroğlu "Ben demiştim borsada manipülasyon yapıldığını, işte gördünüz" diyemesin diye belki de sümen altı bile edebilirler. Yazık bu ülkeye.
    bırakalım kılıçdaroğlunu. sasa da spekülasyon, manipülasyon yeni mi yapılıyor, şimdi iyice dillendirildi.

tek lot sasa hissem yok. lakin sasa nın patronunu samimi bulmuyorum. şirketi aldığından beri hersene bedelsiz sermaye arttırıyor, devamlı sermaye artıran başka bir hisse var mı? şirketi devamlı gündemde tuttu, mevcut ortamın oluşmasına çanak tuttu. hisse fiyatı ile devamlı ilgilenen patronlar kuşkuludur?

4. HSBC ne mal aldı be arkadaş 8 milyon lota yaklaştı ve hala almaya devam ediyor , turşusunu mu kuracak bu kadar lotun yarın belli olur

5.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    HSBC ne mal aldı be arkadaş 8 milyon lota yaklaştı ve hala almaya devam ediyor , turşusunu mu kuracak bu kadar lotun yarın belli olur
    erdemoğlu yemez içmez sabahın 7'sinde bir açıklama daha yapmazsa belki...

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    HSBC ne mal aldı be arkadaş 8 milyon lota yaklaştı ve hala almaya devam ediyor , turşusunu mu kuracak bu kadar lotun yarın belli olur
    Turşusunu kurmayacakmış bugünden belli oldu ..129.700 den alım için 5.7 milyon lot bekliyor
    ne işler dönüyor arkadaş sabah en fazla satan akyatırım kapanışa doğru mala boğuldu

Ben halen sasaya guveniyorum ve tabanda bir paket lot daha aldim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

SASA gerçekleşen kademeler, HSBC ile BofA arasında kapanışa doğru özel emir geçti gibi,

Sayfa 274/813 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •