Sayfa 591/812 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6496 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Bugün işlem hacmi 2.423.600.503 lira
    Haftalık en düşük 55
    Haftalık en yüksek 70
    20 günlük ortalama 53,07
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2. bayram yaklaşıyor haftaya son yükselişler sonraki hafta mokoko olabiliriz

3.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Güncel yatırımcı sunumunda, açılış tarihine 2023 4. Çeyrek deniyor.
    Pta yatırımının devrye girmesi neden bu kadar önmeli bu konuda bilgilendirirmisiniz?? Teşekkürler..

4. Merhaba Sasa ,

*** ilgili kişinin diğer hisselerde de yorumlarını biliyoruz. Farzı misal , kötü haber tellalcısı.

*** 2017 Ekim den beri alır/satar ve taşırım Sasa’yı. Yılın 4 mevsimini de gösterdi bana.

*** tek hisse ile ilerlemem. Mutlaka biraz döviz , biraz cash kenarda bulundururum.

*** Extreme bir dırum olmadıkça X hissesinde ya herro ya merro yapmam. Sabırlıyımdır. Kademeli alır kademeli satarım.

*** X hissede %100 ü görürsem , ana parayı çeker , maliyeti sıfırlarım.

*** Bu dediklerimi son 8-9 senedir yapmaya çalışıyorum ve doğru olduğuna inanıyorum. Gençliğimizde teknoloji bu kadar ileri değildi. Bilgi akışı azdı ve gerçek yol gösterenleri bulmak nerdeyse imkansızdı.

**** Gençler ve yeni yatırımcılar ; mutlaka okuyun , araştırın , çalışın ve çabalayın. Hangi yatırım birimi olursa olsun , unutmayın ki ; armut piş ağzıma düş yok

*** NİKOPOLLL dostum , bayramdan önce satışlar olabilir , bunun nedeni hisseden çıkıp , repo/faiz/döviz için olabilir.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice

5. Sayın Balina ,

Sada’nın PTA ve diğer sıradaki yatırımları çok önemli. Hammadde ve dışa bağımlılıktan kurtulacak. Bu maliyetler şu anda öyle böyle değil. Şirketin geçmiş yatırım haberlerine mutlaka bakınız.

Hangi şirkete yatırım yapıyorsanız yapın mutlaka yatırımlarına borçlarına kârlılığını satışlarına ve diğer kritik noktaları mutlaka araştırın.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice

6.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Merhaba Sasa ,

*** ilgili kişinin diğer hisselerde de yorumlarını biliyoruz. Farzı misal , kötü haber tellalcısı.

*** 2017 Ekim den beri alır/satar ve taşırım Sasa’yı. Yılın 4 mevsimini de gösterdi bana.

*** tek hisse ile ilerlemem. Mutlaka biraz döviz , biraz cash kenarda bulundururum.

*** Extreme bir dırum olmadıkça X hissesinde ya herro ya merro yapmam. Sabırlıyımdır. Kademeli alır kademeli satarım.

*** X hissede %100 ü görürsem , ana parayı çeker , maliyeti sıfırlarım.

*** Bu dediklerimi son 8-9 senedir yapmaya çalışıyorum ve doğru olduğuna inanıyorum. Gençliğimizde teknoloji bu kadar ileri değildi. Bilgi akışı azdı ve gerçek yol gösterenleri bulmak nerdeyse imkansızdı.

**** Gençler ve yeni yatırımcılar ; mutlaka okuyun , araştırın , çalışın ve çabalayın. Hangi yatırım birimi olursa olsun , unutmayın ki ; armut piş ağzıma düş yok

*** NİKOPOLLL dostum , bayramdan önce satışlar olabilir , bunun nedeni hisseden çıkıp , repo/faiz/döviz için olabilir.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice
    abi yıllardır hiç sekmiyor o bayram öncesi satışları kenarda maaşlardan kalan 125 gaymem var düşerse eğer tradelik alırım bayram öncesi son düşüşte düşmezsede kalsın kenarda lazım olur ana lotlarımla uv her zaman ki gibi devam ederim

Bu bayram Erdemoğlu personeline sağlam bayram harçlığı yapacakmış
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Ortaklarınıda unutmaz diye tahmin ediyorum
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 591/812 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız