Sayfa 102/1003 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop XLII

ABD Ulusal Güvelik Danışmanı Sullivan: Madrid zirvesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Biden görüşebilir - ForeksHaber

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Prensle kucaklastık basımıza gelmeyen kalmadı bir de Biden'la kucaklasırsak eyvah ki ne eyvah

3. Sen ona bakma 27 liradan ereğli almıyan birine laf anlatamazsın.

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. >>>>>>>>
    ...

Kredi piyasası gelişmelerine yönelik alınan bu tedbirler hem Türkiye Ekonomi Modelimiz çerçevesindeki selektif kredi yaklaşımımızı hem de finansal istikrarı destekler niteliktedir. Tüm ekonomi kurumlarımızla birlikte ve eşgüdüm halinde birbirini tamamlayıcı ve finansal istikrarın güçlendirilmesine yönelik tedbirler alınmaya devam edilecektir."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    El cevap diyeceğim..Ama boş ver..İkna-ısrar vs.işim olmaz.

mesela desem ki vade geçiş gapında(nisan hariç) sağlam dolar...

Hangi teknik denir?

Yılda 5 defa oradan sağlam ekmek yerim...diğeri kanımca temmuzun 2. yarısında.

Zamanla yoruluyorsun.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Yurt dışında AKBNK 0,50 cent, GARAN 0,86 cent idi, kurun düşmesi ile dolar fiyatı artacak mı yoksa TL fiyatı mı baz alınacak akşam belli olur.

Bankaların az bir şey döviz fazlası vardı oradaki az bir şey zararı fiyatlıyorlar ya da kredilerde küçülmeyi fiyatlıyorlar. Görüntü özel bankalara kredi verecek ya da parasının değerlendirevbilecekleri karlı alan bırakmamaya çalışılıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tespit yapılır kredi alamaz, o iş sakat
    ne uğruna ? şirket yada sahibi ben illa dolar alıp satıcam diyor, kkm yap aynı hesap, git eurobond al, yok ben parayı bağlı tutmam 3 ay çünkü arada dolar alıp satıcam, öyle para kazanacam.. kardeşim işini yapsana, senin bütün derdin dolar spekülasyonu yapmak mı ? ithalat yapacaksan, o gün veririm ben sana dövizi, git işini yap.. TL kredi alıp dolar oynama

Pala geçen haftanın en çok satılan en çok ağırlığı olana yüklendi...
    Mantıklı Bi hareket..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 102/1003 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •