Sayfa 103/1003 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Viop XLII

bence çekirdek stoğu yapın

haftaya çok eğlenecez.

cem küçük videosu gelecekmiş haftaya

bu ifşa videoların devamı gelirse piyasa baya çalkalanabülü

bana göre peker küçük balıklardan başladı

2. arap şeysinden şey alsaydık bunlar olmayacaktı şindi dedim ben size
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ne uğruna ? şirket yada sahibi ben illa dolar alıp satıcam diyor, kkm yap aynı hesap, git eurobond al, yok ben parayı bağlı tutmam 3 ay çünkü arada dolar alıp satıcam, öyle para kazanacam.. kardeşim işini yapsana, senin bütün derdin dolar spekülasyonu yapmak mı ? ithalat yapacaksan, o gün veririm ben sana dövizi, git işini yap.. TL kredi alıp dolar oynama
    İşte burada büyüklerin ekmeğine çomak soktular, çekiyodu krediyi alıyordu doları yükselince veriyordu doları ödüyordu krediyi arada ki kâr cebe. o iş şindi sekteye uğradı. yok diyo kredi, işini yaparak para kazan diyo,zoru istiyor yani yatarak değik çalışta kazan diyo

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,530
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    2-3 hafta global destekli yükseliş beklerim...Bayram sonrasına kadar yükseliş...

Bir süre bu doğrultuda LONG/FLAT GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

BIST100 DE, 2469 bence çok önemli destek..gerçi orası epey aşağıda kaldı...
    sp500 güçlü ve tepki devam edecek gibi...kanımca %10 luk daha gider...Bence asıl KURBAN, bayramdan sonra olacak...Global olarak boğa kanı akacak..

oradan sp500 ün 3.400 altında dip yapmasını beklerim.

bu gün bıst100 ün günlük balyoz-çekici, fevkalade çekici.

bıst100 de zirve neresi,bilinmez? ama zirveden %20 düşüşü o zaman beklerim ve kanımca -%10 gibi iğne attığı yer dolar(bu gün)

Global dip oluşunca ev,araba ,böbrek satarak 6 aylığına en az %100 getiriye hisse alırım..

kayıtlara geçmesini rica ediyorum...

27 haz.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. Eregli OYAK'a bağlı. Oyak'dan maaş alan bir sürü emekli asker var.

EREGL üzerine çok fazla oyun oynanamaz diye düşünüyorum.

Öte yandan bir kaç hisse var onlarda ise inadına oyun var, oranın emeklilerini de hedef almış olabilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ne uğruna ? şirket yada sahibi ben illa dolar alıp satıcam diyor, kkm yap aynı hesap, git eurobond al, yok ben parayı bağlı tutmam 3 ay çünkü arada dolar alıp satıcam, öyle para kazanacam.. kardeşim işini yapsana, senin bütün derdin dolar spekülasyonu yapmak mı ? ithalat yapacaksan, o gün veririm ben sana dövizi, git işini yap.. TL kredi alıp dolar oynama

Karakemal,

buna geç kaldılar 2 sene önce yapacaklardı ,
    parayı alan almış , satan satmış, dışarı çıkaran çıkarmış.
    kasa + 7,5 milyarlar dolara düşmüş neyin kafası bu.

7. Ben burada alınan kredilerle dolar , hisse senedi,altın alıyorlar dediğim 2-3 sene oldu .
    nebati geldi istihtam sağlamak için verilen krediler başka yerlerde kullanıldı diyor.
    Kimlere verdiniz o kredileri , hesap sorun soramazlar verdikleri, kendilerin ucu her yere gidiyor ki ses soluk yok

8. Çok emin değilim ama faizli bankaya para yatıran, kredi çeken, oraların ortakları bizden değildir anlayışı var gibi.

Sigarayı haram ilan eden düşünce faizciye hiç acımayabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 103/1003 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •