Sayfa 207/1003 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    tskb yi de aylar once skbnk gibi bu fiyatlardan tutuyodum elimde bi biraktim gidis o gidis..bu sekerbank cenabetmi nedir anlamadim.var mi elinde olan bi cacık olmazmi olurmu..
    Bence banka lisansı bile şu anki piyasa değerinden fazla edebilir.

Öte yandan şube ve personel sayısına göre şu an oldukça ufak, temkinli gidiyor olabilirler.

Sıra ile hisseleri dolaşıyorlar buna da sıra gelir bir gün.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. sise sahol tav thy vs gibi bazilari cok yukarida kalmis ortalama olarak.bunlarada gomerseler vay ki ne vay.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bence banka lisansı bile şu anki piyasa değerinden fazla edebilir.

Öte yandan şube ve personel sayısına göre şu an oldukça ufak, temkinli gidiyor olabilirler.

Sıra ile hisseleri dolaşıyorlar buna da sıra gelir bir gün.

tşk.umari tskb gibi kopar gider birgun..

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yarın son yarım saatte alabilirler gibime geliyor ama emin değilim. Hep vade sonu son yarım saat düşüş oluyor bu sefer farklı olabilir belki.
    128bin ceton kaldı kasada, herif vadesonu uzlaşmayı allem etti gallem etti vadebaşından düşük seviyeye getirmeyi başardı. Son yarım saat fışkırtsada herkesi biçti, haziran vadede kimse kalmamış olabilür kendinden başka

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    112 maliyetle aldım 106 Lara ordanda skgyo nün halka arz mevzusuna 130 Lara gitti sattım ..
    Bugün bı kacdefa niyetlendim yazıldım 108 107 falan sonra korkup sildim ..almadım ..
    Piyasadaki satış korkuttu beni ..
    Yarın vade sonu yarında yüksek volalite olur gibi ..
    9 günde bayram tatili .
    Dikkatli olmak lazım ...ytd
    Bu arada ..
    Türkiye dünyanın en sinirli 2. ülkesi olmuş! 1.kime kaptırdik
    benide bulastigima pisman etti gibi.bisey olmayacak sanirim.kisa vadede endeks donmedikce.

şuraya aracı kurum komisyon oranlarını sormaya geldim sağolsun arkadaş cvp verdi. verene kadar tonla saçma msj okudum ergen sayesınde

o ünlemi kullandırmayacaktı !

umalımda pammuk gibi halde geri döner. bende gereksiz yazılarım için özür dilerim ( diğer forumdaşlardan )

burada kimse ile boş yere uğraşmadığımı herkes bilir

7. Arkadeşler kalp kırmaya ne gerek var allah aşkına

Yani Bozkurt ile ben ütüldüm resmen üstümüzden geçtiler biz bile millete sarmadık .

İyi çaktılar domaltıp domaltıp onardılar olan oldu

Önümüze bakacağız .

Yani hem hiper enflasyon da eridik
    Hemde onarıldık oldumu oldu
    Ama maşadayız daha nasıl kara döneriz ona bakacağız

8. Twetirda Halil buhur hoca endeksle ilgili çok ilginç dikkat çekici bı grafik paylaşmış ..ben burda nasıl paylaşıldığını bilmediğim için paylasamadim ..bı bakın derim ..

Sayfa 207/1003 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •