Sayfa 208/1003 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: Viop XLII

1. Şimdi bazı arkadaşlar algı ettiğimi dile getirmiş .

Eğer algı etmeye çalıştıysam yada pozum neyse yazmadıysam en adi adamım .

Forumda eski olanlar bilir . Pandemi döneminde de şırıl şırıl akarken de ben long oynuyordum misal o zaman da çok yüklendiler ettiler ama aldırış etmedim sonra zaten büyük vurgun neyse ...

Şuan teminatlarımız geçiçi olarak doğru yönde olan arkadaşlara bugün itibariyle gitti doğru yönde olamadık ama orta vadede haklı olduğumu inanıyorum

Long koşturmadım sebebi
    Döviz bazlı ucuz olması
    Altın bazlı ucuz olması
    Enflasyon
    Ve siyasi parti değişikliği beklentisi

Anlık olarak bakan takılmasın zaten

2. O gün akşam seansı taban bozulmuyaydı game over diyip ekranı açmıyacaktım, herif yine tuzak kurmuş tabanı bozuca dedim halen vuruşanlar var demek ki umut var ne biliyim tuzak olduğunu kaldırıp kaldırıp çaktılar işte
    çok biliyordunuz madem o akşam ben tabandan şortladığımda sizde şortluyaydınız kaldırıp çakamazdı, bugün de ütülmezdik, size kim dedi tabanı bozdurun deye

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Twetirda Halil buhur hoca endeksle ilgili çok ilginç dikkat çekici bı grafik paylaşmış ..ben burda nasıl paylaşıldığını bilmediğim için paylasamadim ..bı bakın derim ..
    Windows'da sniper tool var onunla ekrandan kopyalayabilirsin. ya da resim üzerinde iken fare sağ tuş ile açılan pencereden kopyala deyip

sonra www.hizliresim.com 'da yapıştır/yükle menüsü ile oraya ctrl+v ile kopyalayayıp ykleme yapıp, forumlar için kısmındaki linki hisse.net mesaj sayfasına kopyalayabilirisiniz.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Cumhurbaşkanlığı sistemine geçince endeks fişeklenecek diye grafik göstermişlerdi. O zaman fazla uyanamadık.

İyilikler genelde kişiye özel, kötülükler ise genele oluyor. Aksi takdirde bir kaç fakir dışında herkes zengin olurdu.

5. Herif her fışkırtmayı satış fırsatı olarak kullanıyor

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herif her fışkırtmayı satış fırsatı olarak kullanıyor
    Benim iblis benim lafımı beğendi.

Bir şekilde jelibon mu çıkar yoksa çikolata mı çıkar büyük bir kaynağın bulunması lazım ki iblis yanılsın.

7. İntikamım çok hain hırçın ve gaddarca olacak .

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Benim iblis benim lafımı beğendi.

Bir şekilde jelibon mu çıkar yoksa çikolata mı çıkar büyük bir kaynağın bulunması lazım ki iblis yanılsın.
    Bu iblisle başademeyiz hem lönkcü hem vuruşkan, vuruyor alttan yerine koyuyor, maldanda inmiyor, jelibom rallisi olsa yine kazanacak, düşerken zaten 2x kazanıyor.
    Daha denüşük bi plan yapmalıyız ki korksun

Sayfa 208/1003 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •