Sayfa 258/1003 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Viop XLII

1. kendi çapımda birşeyler yapıyorum çok haince seans bitince atacağım görsel
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Merhabalar,

Bayramda Antalya’da olacağım, otel değil ama ev. Antalya çevresinde günübirlik olarak gezip görülebilecek yerler hakkında tavsiye verebilecek var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.
    yaz geldi topik tatil topiğine döndü...

günlük 5,000 altı doğru dürüst villa yok...

araştırma içindeyim...

hep son dakika benim işler..

3. Ons Altıncıların zulümü hiç bitmiyor biz Endeks VIOP'da yine rahatız

4. full hisse de olsam da endeksin bugünkü çıkışı alakasız..neyse ne demişler üzümü ye bağını sorma
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    iyi ya işte; sen iyi gidenleri yaz cauti... ben de kötü gidenleri...
    gün gelir tersi olur ben iyi gidenleri yazarım inşallah... sen de kötü gidenleri yazarsın o günlerde...
    şu sakinliğin bende olsa, şimdi turkcell'de ceo idim çok arkadaş sordu özelden tcell i, içinde 5-6 fintech barındırıyor uçması lazım diye. ben de kamunun elinde olan hiç bir şirkete yatırım yapılmaz demiştim...portföylerini kurtarmış olabilirim

haksızlıklara, liyakatsiz atamalara dayanamayıp veda ettiğim güne şükürler olsun.

neden thy değil de pegasus diyenlere de cevap vermiş olayım bu vesile ile (bu arada thy yurt dışı operasyonlarda özel bir şirket gibi hareket ediyor..flag carrier olmak zaten büyük avantaj yurt dışı uçuşlarda..bu nedenle devlete rağmen finansal durumu bozulmuyor..zaten yurt içi kar etmiyor...ebitda nın hemen hepsi yurt dışından geliyor)
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Dün resmi gazetede pilot yönetmeliği vardı. Belli ki pilot açığı var bir şeyler değiştirilmiş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

gündüz paylaştığım grafta 2400-2380 bandı vermiştim.
    2400 lerden kapandı .
    bu bölge kırılırsa aşağıda kanal 100 günlük ortalamaya kadar boş.
    sol taraftaki daire içindeki gibi bir hareket gelebilir.
    bu yüzden yarın tepki hareketi ile başlayıp , makinaları görmek gerek bana göre , endeks ağırlığı olan badem spor tahtalarının grafları bozuldu.
    graf devam ediyormu diye soruluyor.
    güncelleyecem beklediğimiz yerden tepki geldi.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Ateist akıllı danışmanlar tutup, biz siyasal islamı kurmak istiyoruz ne yapmamız gerekiyor deseler, onlar inceler ve çok daha tutarlı ve sağlam sistem kurmaya yardım ederler. Şu an ne olduğu belli değil, niyet hayr akibet hayr metodoloji ise ilerliyoruz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 258/1003 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •