Sayfa 307/1003 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Viop XLII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Çok güzel grafik.
    Bir eklemem olacak; Bu yukarıdaki düşüşlerin hepsi ciddi hacimli düşüşlerdi fakat bu düşüş ciddi hacimsiz bir düşüş..
    Mesela bugün bankalar %4 düştü fakat hacimler yukarıdaki düşüşlerin beşte hatta yedi de biri..Bence bu da önemli bir veri..
    Farklı düşünüyorum. Alıcı olmadığını, düşüşe direniş olmadığını, alıcının isteksiz olduğunu gösteriyor hacimsizlik.

Ben de enflasyon rallisi diyordum ama uçurumun esigindeyken eğer Allah insana kanat vermediyse, yerçekimi kuralı değişmediyse, taş hala suda yüzemiyorsa durumlar malum demektir...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar
    Yarın için
    Öğlene kadar 2700 altına inmeyen bir piyasa,
    Akşama ise 2770 bölgesinde bir kapanış beklerim.
    Denirse ki bunu neye göre yazarsın,
    Tamamen hayal güçüme ve pozisyonuma göre yazarım.

Bide Ereğli var.
    Yarın inş orada ilaveler olacak, ve kapanışta orada da artı beklerim.
    Şayet farzimuhal (varsayım) kapanış eksi ise Yarın alınan poz kapanır.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düşen bıçağı yakalama merakı... satıcıya daha aşağı hedefleme hırsı verme...aman dibi kaçırmayalım telaşı...taban oluşumu teyidi almadan maliyet yapma... düşen fiyatta ortalama yapma yanlışı...

Bu kayıpta yukarıdaki tüm hatalar tekrarlanıyor ve doğal sonuç olarak kayıp katmerleniyor...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

3.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Farklı düşünüyorum. Alıcı olmadığını, düşüşe direniş olmadığını, alıcının isteksiz olduğunu gösteriyor hacimsizlik.

Ben de enflasyon rallisi diyordum ama uçurumun esigindeyken eğer Allah insana kanat vermediyse, yerçekimi kuralı değişmediyse, taş hala suda yüzemiyorsa durumlar malum demektir...
    Hacimsiz düşmesi alıcı olmadığını gösteriyor bende bunu aylardır söylüyorum. Ne için farklı düşünüyorsunuz o kısmı anlamadım

4. Bence borsa için soru dolar düşer mi?

Dolar düşmez ise ama öyle ama böyle üreten satan bir Türkiye var borsası kalıcı olarak çok düşemeyecek ve yurt dışı düşse bile eşlik edemeyecektir.

Dolar düşerse bütün hesapları baştan yapmak gerekir.

Nasil düşecek ki? Bana düşmez gibi geliyor atıyorum 16 altı çok zor geliyor var mı farklı fikri olan?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Düşen bıçağı yakalama merakı... satıcıya daha aşağı hedefleme hırsı verme...aman dibi kaçırmayalım telaşı...taban oluşumu teyidi almadan maliyet yapma... düşen fiyatta ortalama yapma yanlışı...

Bu kayıpta yukarıdaki tüm hatalar tekrarlanıyor ve doğal sonuç olarak kayıp katmerleniyor...
    Bazen dogru bazen yanlış bu yorum..pandeminin ilk başlarındaki sert düşüş sonrası bende dahil çok kişi taban oluşumu, yok ikili dip veya başka dip formasyonları beklerken direk v dönüşü oldu ve tekrar düşmesini bekleyenler avucunu yaladı..yani diyecegim borsa bilinmezlerle dolu..tamamen demiyelimde %90 şans gerekiyor. O yüzden düşen bıçak tutulmaz vs bunlar palavra, en iyi yerden olmasada iyi yerden tutanlar bahsettigim pandemi süreci sırasındaki çıkışta bir daha bulamayacakları bir dönüşe imza artılar..bizde w dönüşü yok bilmem ne derken kendimizi bari altın alalım noktasında bulduk yada artık çok kazanamayacagın bir yerden girmek zorunda kaldık..

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne bileyim reis sen lonk kalmisin aklımda.

Bugun eccuk çalıştım.

Yarın sert long gibi. Short kapamadi isen yarınki yemek senden olsun bari?

Sert yukarı giderse şöyle güzel bi etçi bilmemnede et neyim yiyim diom. Malum haymana da iyisini bulmak zor bi de helal haram vs çok girmiyorum riskli toplara memleket cenned.

Aşağı verirse anama ( k. Valide ) tarhana söyledim sıcakta iyi olur ne yapak.

Hadi bakalım.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben niye ödüyorum dayu endekis yeşil yemyeşilken thy şortladım yazdıydım.
    Hesap gmt abinin finosun da kaldı
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Eline sağlık abey.

Ben yemeğimi yedim, doydum. Söylemesi ayıp şalgam, tantuni.

Cordlar da kapandı.

Kagitlar da iyi Özak bugün güzel gitmiş gene.

Hesabı Bozkurt abey ödeyecek yalnız.

Hadi eyi akşamlar

7. Cok doğru. Geriye dönüp bakınca ne yaptım düzgün dersen pandemide satmadım derim.

Simdi hele artık 3 usd altı tek lot satılık malım yok bilanço bilanço mal çeviriyorum hisseler arası onun dışında bulut abey çözmüş %100 maldayim bundan sonra.

Övünmek gibi olmasın portfoy de tarihi zirvede ve bugün dahi artı.

Bi tek viop u beceremedim. Hala arada 5 6 poz üst üste terse kaldığım oluyor.

Burada olmuyor diyen ya çok iyidir ya da yalan söyler net
     Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Bazen dogru bazen yanlış bu yorum..pandeminin ilk başlarındaki sert düşüş sonrası bende dahil çok kişi taban oluşumu, yok ikili dip veya başka dip formasyonları beklerken direk v dönüşü oldu ve tekrar düşmesini bekleyenler avucunu yaladı..yani diyecegim borsa bilinmezlerle dolu..tamamen demiyelimde %90 şans gerekiyor. O yüzden düşen bıçak tutulmaz vs bunlar palavra, en iyi yerden olmasada iyi yerden tutanlar bahsettigim pandemi süreci sırasındaki çıkışta bir daha bulamayacakları bir dönüşe imza artılar..bizde w dönüşü yok bilmem ne derken kendimizi bari altın alalım noktasında bulduk yada artık çok kazanamayacagın bir yerden girmek zorunda kaldık..

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence borsa için soru dolar düşer mi?

Dolar düşmez ise ama öyle ama böyle üreten satan bir Türkiye var borsası kalıcı olarak çok düşemeyecek ve yurt dışı düşse bile eşlik edemeyecektir.

Dolar düşerse bütün hesapları baştan yapmak gerekir.

Nasil düşecek ki? Bana düşmez gibi geliyor atıyorum 16 altı çok zor geliyor var mı farklı fikri olan?

Faiz silahı seçilirse olur gibime geliyor. Tabi ozaman kaç olur dolar.
    Sıralamam
    Seçim biter > Faiz artar > dolar &borsa gevşemeye başlar >millet borsadan faize kaçar > bir kaç ay sonra vurkaç sıcak para gelmeye başlar tahvile sonra yerlinin faize kaçtığı borsadan yabancı mal toplamaya başlar Endeks tl bazlı çok artmadığı için faize kaçan pişman olmaz dolar bazlı yabancısa kar etmiş olur.
    Sonrasında 1 -1.5yıl kadar dengeler yerine oturunca yerlide katılır biryerlerden 1.5$ oyun alanı 3$a çekilir.

polyanna securities
    Ytd

Sayfa 307/1003 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •