Sayfa 308/1003 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Burda sanki bi sıkıntı var, takip edilmeli...ytd

Zorlanırsa üçgen de sayılabiliyor...seviyeler geçilirse???

Yol ayrımında, ya flata döner, ya da itkiyi tamamlar, ve teper, sonra daha da aşağılar gündeme gelir.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence borsa için soru dolar düşer mi?

Dolar düşmez ise ama öyle ama böyle üreten satan bir Türkiye var borsası kalıcı olarak çok düşemeyecek ve yurt dışı düşse bile eşlik edemeyecektir.

Dolar düşerse bütün hesapları baştan yapmak gerekir.

Nasil düşecek ki? Bana düşmez gibi geliyor atıyorum 16 altı çok zor geliyor var mı farklı fikri olan?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fayizi basarsa iner.
    tabi ne kadar basacağı da önemli.
    bu memlekette faiz zenginleri var abi.
    eskiden olmuş bu işler.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence borsa için soru dolar düşer mi?

Dolar düşmez ise ama öyle ama böyle üreten satan bir Türkiye var borsası kalıcı olarak çok düşemeyecek ve yurt dışı düşse bile eşlik edemeyecektir.

Dolar düşerse bütün hesapları baştan yapmak gerekir.

Nasil düşecek ki? Bana düşmez gibi geliyor atıyorum 16 altı çok zor geliyor var mı farklı fikri olan?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolar düşmez bu politikalarla ancak CDS 830 üzeri. Bu ne demek, artık her banka, her şirket yüksek risk primi nedeniyle daha yüksek oranlarda döviz kredisi bulacak. Zaten çoğunluğu katma değerli ürün üretmeyen Türk şirketleri bu yüksek maliyetli kredilerle ne üretip ne kadar karla satacaklar. Birçok şirket ve banka yeni borçlanma yerine mevcut borcunu ödemeyi tercih etmiş. Tercih etmese ne olacak? Kasasındaki dövize göz dikmiş bir MB var. Zorla sattıracaklar. O nedenle ya döviz borcu ödenecek ya da dövizle ithal mal alınıp stok yapılacak. Dövizi Mb ye gitse o da dövizi baskılamak için satılacak. MB rezervleri eksi milyarlarca dolar durumda.
    Bence konu sadece döviz cinsi ucuz olmamızın daha ötesinde gibi görünüyor. Ayrıntıya girersek adına anmak istemediğimiz onlarca büyük risk var. Ve henüz bunlar satılmaya başlanmadı. Umarım da başlamazlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Günaydın bol kazançlar
    Akşam seansı aldığım longları sabah seansın da açılışta verdim

5. Longları bozdurduktan sonra 2740 .50 den short vurdum shortlar alttan kapatıldı

e

6. euronews Türkçe
    @euronews_tr
    · 19s
    Çin’in 6. büyük emlak şirketi Shimao temerrüde düştü https://tr.euronews.com/2022/07/04/c...box=1656933603
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Güzel bir gündü, emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar.
    Akşam pazarı ucuzluğunda biraz mal alabildik ama yetmez
    Dün akşam pazarı ucuzluğunda ereğli alan kâr da,fışkırtma geldiği içün bugün sahibine iade ederler heralde

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Ekonomide bizi geçtim ışıltı ile gidiyoruzda , dünyada ekonomi anlamında enerji anlamında zor bir dönemde.
    Bu kış hem halkım hem dünya için zor olacak.
    Allah yardımcısı olsun bu milletin.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 308/1003 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •