Sayfa 354/1003 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Viop XLII

1. Ankara kuşu mudur nedir, tutturma oranıni takip ediyor mu acaba paylaşanlar. Yılda 50 defa görevden alma olacak diyor elbet bir gün tutuyor

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Balaban hanım piyasada mi , forumlarda mevcut mu biliyor musunuz? Buluşma organizasyonlar yapardı. Hisse. Net şu anda genetik durumda

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    balaban dayıyı yeni forumda bend ehiç görmedim galiba ama mod oalrak duruyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dün sasa da bofa ile çevirdikleri oyunu bugun kuşta uyguluyorlar.
    Eregl de olay başka kapanışa doğru bofa takip edilmeli ,
    tahtayı gelen a1 yancısı .
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Ankara kuşu mudur nedir, tutturma oranıni takip ediyor mu acaba paylaşanlar. Yılda 50 defa görevden alma olacak diyor elbet bir gün tutuyor
    eyt de de hazirana kadar çıkacaktı...kuş beyinlinin teki...millet dedikodu sever olduğu için takipçisi de çok..baksana buradan bile baya ciddiye alan var...bir de kesin erken seçim vardı...bir nane çıkmadı, bence birilerinden avanta alıp gündem yapmaya çalışıyor bazı şeyleri...bir ara demokrat partiye yaltaklandı, şimdi de gelecek partisinde gelecek arıyor..
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Her akşam sn.Sindomanın işareti ile 16:30-17:00 civarı asıl hareketler başlıyor. Son 1 aydır hep doğrama şeklinde oldu hareketler. Bakalım hangi gün tam ters köşe yapacak.

6. rica edilmiş benim bakış açım bu tup de.
    kanalın içine giremezse dolar bazlı 240 dk graftaki formasyon devam eder okla belirttiğim bölgeye doğru.
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    2021 superb vereyim ihtiyacım olmadığı için satıyorum koydum ilana arayan soran var.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yuksek arac seviyom suv ariyorum Satmak mantikli degil gibi suan ama az daha tut bayilerin bu tutumunun altinda vardir birsey.

8. Aynen park edip gideceğim alıcı çıkmaz ise ağustos ayında belki tekrar gelirim bahane olur işte.
     Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Yuksek arac seviyom suv ariyorum Satmak mantikli degil gibi suan ama az daha tut bayilerin bu tutumunun altinda vardir birsey.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 354/1003 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •