Sayfa 359/1003 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Viop XLII

1. Arkadaşlar hazırmısın diyecemde kuş ve çelikteki badem hareketlerinden diyemiyorum
    şuanda 2 sini yukarıda sürebilirler aşağıda TUZAK lı son 1 saat.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Kötü olan da bu zaten. Yabancı zaten kaçıyor. Ama saraylı badem son bir aydır satıyor. Demek ki yolun sonu görüldü içeriden...
    jöleli yedire yedire satıyor...

iki aşağı bir yukarı...

aylardır böyle...

en sonunda fişi çekip dükkanı kapatır...

3. Sabah hekts alıyor makinalarla bam bam %4 yukarı sonra dağıta dağıta kırmızı
    FORMASYON AVCISI -53

4. Piyasa ölmüş. Internetteki en düşük ilan bende herkes bakiyor fav atıyor yazıyor arıyor tık yok. Araba alan yerler %15alttan almaya çalışıyor. Kredi muslukları kapanınca piyasa pertingen olmuş. Dursun ne yapalım
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    hemen sat...tam zamanı bence...satıp direkt dolara göm..akmak kokmaz..zaten araç fiyatları dolarla hareket ediyor..opex inden de kurtulursun.

benim tek araç var, ikinci olsa kesin satardım bu aralar...normalde sıfır alır, 5 yıl biner, sonra sıfırlardım...benimkisinin sıfırı 1100 olmuş..benimkini 700 e satıp, üstüne 400 daha eklemem lazım...böyle giderse 5 sene daha binerim...sıfır araç bile hayal oldu artık

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hazırmısın diyecemde kuş ve çelikteki badem hareketlerinden diyemiyorum
    şuanda 2 sini yukarıda sürebilirler aşağıda TUZAK lı son 1 saat.
    Sn sindoma badem spora çeliklere döndü mü ?

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Piyasa ölmüş. Internetteki en düşük ilan bende herkes bakiyor fav atıyor yazıyor arıyor tık yok. Araba alan yerler %15alttan almaya çalışıyor. Kredi muslukları kapanınca piyasa pertingen olmuş. Dursun ne yapalım
    sen de ucuza mal satmazsın kolay kolay
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Abi fiyat ortada piyasası da böyle sıfır için 1300 istiyor bayi 300 cebinde kalsın sıfır gibi araç diyoruz daha altı da yazık yani dursun senede o kadar masrafı olmaz.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    sende ucuza mal satmazsın kolay kolay

8.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    Sn sindoma badem spora çeliklere döndü mü ?
    Sabah söylediğim gibi death cross savaşı oradaki 1.44 dolar bazlı tutmazsa tl bazlı 22-18 ler potaya girer bu yüzden kuşu endeks ağırlığı sıralamasında oymak başı yapma derdindeler.
    onada tekrar korona vurmazsa
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 359/1003 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •