Sayfa 932/1003 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    neye dayanarak söylüyorsun bunu dayucumteknik temel analiz,veri vsr??bende şimdi sana sarayım mı
    yeni forum üyesi ama eski borsacıyım. çok borsacı arkadaş vardı. teknik analiz diyenlerin hepsi mezarda

2. Geçen hafta fragmanı bitiren pala bu hafta bekletmeden filmi koydu.

3. Günün en yüksek rakkamı tazelendi 3084 ile

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    yeni forum üyesi ama eski borsacıyım. çok borsacı arkadaş vardı. teknik analiz diyenlerin hepsi mezarda

eski borsacı hayatında teknik analiz yaptın mı veya bununla ilgili okuduğun kitap veya çalışman oldu mu .

SPOT da BofA nın aldıkları,

6. Senin mezarda gördüklerin ya 2 çizgi çizip TEKNİKÇİYİM diyenler , yada o çizgiyi bile çizemeyip ortada gezenlerdir.Teknik diğer enstrumanlarla doğru kullanılırsa faydası büyüktür.Teknik anlatılmaz yaşanır eğer oyunu okuyorsan , kuş sitesinde Karahan,babo,efenkentli sacsonact,murat teknik vs muhabbetimiz olan çok kişi güzel paralar kazandı kazanıyoruz.

7. olmaz mı....

öyle başladım olaya. ali perşembe 'nin kitaplarını elimde kağıt kalemle okuyordum.

ama sonradan fark ettim ki el bombası atmadan önce keklikleri aynı yerlerde içtima ettirmekten başka bir şey değilmiş.

temel analiz, para yönetimi (stop koyma, akıntıya karşı yüzmeme...vb.) yöntemleri öğrenince 3-5 kuruş kazanmaya başladım.

1-2 hafta önce tekrar girdim viop 'a. gayet de iyi başladım...

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bu senenin başında savaş varken herkes düşecez çakılacaz bitti bu iş derken XU100 1900 2000 lerde iken 2022 yılı için de 2800-3000 ler görülecek dedik di..
    Bugün itibari ile o değerlere merhaba demiş bulunuyoruz..
    Yine Savaşın ilk günü gelip THY (22 24 idi) için suyun içinde 40 , 50-70 olması gereken aralık TOASO gibi abartırlarsa da 100 tl olur demiş idik..
    Güldüler bizi işbilmezlikle suçladılar dalga geçtiler , devlet hissesi alınmaz uzak durun falan diye salladılar..
    Ama lakin Bu hedefimiz de gerçeklemiş durumda..

Bunları eğip bükmeden şurası geçilirse burası ama yok geçilemezse öteki taraf 2001 in üzerinde 2002 ama altında 2000 türü her iki yöne konuşmadan kütür kütür rakam vererek yaptık...

Şimdi EREGL için atıp tutmalar başlamış yok BOFA satıyormuş..Yok EREGL zedeler miş yok bitti bu iş tamam hedef arzın dibi imiş falan filan..
    Biz ise Suyun içinde 50+ diyoruz..
    Short24 topiğine denge getiren isim hoş geldiniz.

Sayfa 932/1003 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •