Sayfa 69/1003 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Aselsandaki artış rüzgar panel olayı ile ilgiliydi daha çok ,
    Demek ki döviz işi hikaye rüzgar panel olayı daha önemli ki ona tepki vermiş.
    Ben pazartesi ilk bir saatten sonra olumluya döner piyasa diye düşünüyorum.
    Panik atak atlatıldıktan sonra...

2. Ayrıca binance Tr de dolar şuan 17.12 den işlem görüyor...

3.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Ne topik actin vallaha.. Pavyon hesabını kestin dolarcilara...
    Bence petrol fiyatları 40/50 dolara düşünceye kadar böyle çözümlerle durduracaklar derim ben. O seviyelere gelirse zaten döviz açığımız kalmaz. Sonra da işte biz çözdük falan filan diye seçime güçlü girerler mi? Sen ne dersin?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu petrol fiyat tahminin de vade tahmini var mı.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    16.99 oldu dolar serbest piyasada .

Topiği açarken ben zannettim 37 meğerse 42 imiş .

Daha önceki etkileri tepkilerini yazdım masa sallanabilir diye dikkat edilir diye.

Tesadüf mü psişik güçler mi yoksa teknik analiz midir konuyu yorumcalara bırakıyorum 😀😀😀
    Zamanında az dil dokmedim sen aç topigi.bilseydim işlem yapardım
    Saygilar

5. Kuralına istisna olarak, ilgili mevzuat uyarınca yabancı para cinsinden kredi kullanması mümkün olmayan şirketlerle sınırlı olmak üzere, bu şirketlerin bankaya kredi başvurusunda bulunduğu tarihten itibaren 3 aylık dönem içinde yabancı para net pozisyon açığı bulunduğunu Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bağımsız denetim kuruluşları tarafından en güncel finansal tabloları üzerinden yapılacak incelemeye göre tespit ettirmeleri ve bu kuruluşlarca onaylanmış belgelerle bankaya başvurmaları şartıyla, bu şirketlere yalnızca başvuru tarihini izleyen 3 aylık dönemdeki, söz konusu tespit edilen pozisyon açığı ile sınırlı olmak üzere TL cinsinden nakdi ticari kredi kullandırılabilmesine karar verildi.

bunlar R vites yaptı sanırsam
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Ufaktan R ancak geneldeki uygulama can sıkar. Bu ayarlamayı işleri tamamen durma riski olan işletmeler için yapmışlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    araba alın...

çekin brandayı koyun garaja her gün üstüne koyuyor...

özellikle bayiden alabiliyorsan aynı gün 100-200 fazlasına satarsın orta sınıf arabada...

dün 2 tane aldım vioptaki paraya...

temmuz 15 teslim...
    Ben de bir kısım parayı yatirayim dedim ama 3.5 aydir:

Volvo,bmv, mercedes, ww, nissan(qq), hyundai( tuscon), kia( Sportage), skoda( suberp).... araba yok yok yok. Olan farklı marka bayilerde liste fiyatına 100+150 bin fark koyuyorlar. Yani tebrik ederim hem de 2 tane...

( Bu arada DonanımHaber sıfır araç teklif alanlar bölümünde resmen ağ kurduk tüm Türkiye'de ama yine sonuç sıfır. İsterseniz girin okuyun 100 sayfa. Ama bu yazdığınızı yazmayin linc ederler vallahi )
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8. ...........

Sayfa 69/1003 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •