Sayfa 63/1003 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Viop XLII

1. Yapilan sark kurnazligi Kkm yenilenme oranlarini dusurecek gibi duruyor ozellikle bireysel icin.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Yapilan sark kurnazligi Kkm yenilenme oranlarini dusurecek gibi duruyor ozellikle bireysel icin.
    Şahsen ben yenilerim. Yenilemeyip ne yapacağım. Borsaya girip sürekli dayak mı yiyelim. Dolar alıp sermaye kontrolü olur mu diye uykusuz mu kalalım.

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Nasıl bir memlekette yaşıyoruz arkadaş, paran varsa derdin çok oluyor, parayı sokacak güvenli liman bulmak iyice zorlaştı, hisse alıyon düşüyor, altın alıyon düşüyor, yılanoğlu bile zopa yiyorsa yabcak pek bişiide yok. en güzeli paraları yemek
    Tabanı bozdular
    Demekki oyun devam edecek, game over olsaydı ptesi ekranı açmayacaktım. şimdi açarım
    eksi gaplı açıp artı kapanış yapabilürler, belli olmaz bu işler

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, ben de aynı şeyi söyledim defalarca. Hatta, eskiden bu arkadaşın bi saygınlığı vardı...eskiler sayar-severdi kendisini. Ama ne olduysa, son bir yıldır bir pozisyona aşırı iman edip, tersi yönde çok goy goy yapıyor. Rusya Ukraynaya daldığında günlerce bombalama haberleri paylaştı, kıyamet senaryoları çizdi...Borsa batacak demeye getirdi, ondan 3-4 ay önce de ne var ne yok sat hisse al diyordu, borsa dışında hiç bir şey kazandırmaz görüşündeydi.

Neyse, bir yöne şartlanıp aşırı poz yönlü gaz vermemek lazım...komik oluyor bence.

Bir de çoğu şirket bu işten hiç bir şekilde olumsuz etkilenmeyecek, bu hisseler neden aşırı bir düşüş yaşasın. Tüpraş, thy, pegasus, bim, ereğli neden düşsün mesela. Ha panikle, belki %2-3 eksi açar, sonra toparlar bence.

Ayrıca abd bugün çoşkulu bir kapanış yaptı..ptesi future lar da iyi olursa, o da açılıştaki kaybı azaltır.
    Dolardaki %3 dususe karsilik bistin de %3 dusmesini beklenir ve dji %2.68 yukselerek kapattigini da goz onune alirsak notr acilis yapmasi normal deriz . Beklenmeyen sey agalar mali satmissa ve endeksi dusurmek teminatlari patlatmak icin bahane ariyorsa 2 taban da cektirebilir. Thy eregli gibi hisselerde ay basindan beri saglam mal sattilar. Takaslarda aldatmaca yoksa thyde 60 milyon lota yakin satmislar ortalamalari da 48-49 arasi. Benim yorumum poz geregi degil. Full gldtrf deyim dolardaki her dusus zarar yazacak , karsiliginda thy short var portfoyun %60 i kadar. Temennim fazla dusus olmamasi , kimsenin batmasini istemem.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Nasıl bir memlekette yaşıyoruz arkadaş, paran varsa derdin çok oluyor, parayı sokacak güvenli liman bulmak iyice zorlaştı, hisse alıyon düşüyor, altın alıyon düşüyor, yılanoğlu bile zopa yiyorsa yabcak pek bişiide yok. en güzeli paraları yemek
    Tabanı bozdular
    Demekki oyun devam edecek, game over olsaydı ptesi ekranı açmayacaktım. şimdi açarım
    eksi gaplı açıp artı kapanış yapabilürler, belli olmaz bu işler
    Bozkurt kardeşim bu seferki cinlik pahalıya patlayabilir. Kkm deki adam bu kazığı yiyince USD ye geçerse elinde ne kadar var ki tutabilecek. Ha kredi çekilip ne alınır ki. Şirketlerin yerinde olsam araba alırım kredi çekip USD ye endeksli niye aldın diye kızan yok.

merhaba,arkadaşlar viop ta asla zararına poz kapamam,bazen 1-2 ay süründürür,5-6 yıldır zarar etmedim,ama şöyle bir durum var,son 1 ayda güzel kazandım,ortalama kazancımın 5 katı bir para bu son 3 gündür spottakı tüm malı sattım nakitte bekliyor,konu şuki son 1 ay testerede deli para dagıttılar,bu paranın geri alınması lazımdı o yüzden bu akşam viop taban yapıldı,aslında boş muhabbet bir haber ama teminatı az olandan bu paralar geri alınması lazımdı,parası olan teminatlarını tamamlasın olmayan zaten viopa bulaşmasın viop demek teminat yönetimi demek bu akşam 27 kontrat longla karın % 12 si gitmiş ama benim için sorun degil pazartesi teminatı artırıp beklicem belki 1-2 ay ama asla bu leş kargalarına paramı vermicem zararda olan arkadaslar gercekten kenarda paranız yoksa viopu bırakın sonu daha kötü olur saygılar

7. Cnn de bir ekonomist piyasalar kapandiktan sonra yapilan dolar satisinin 1 milyar dolardan daha az oldugunu dusundugunu ve pazartesi dolar kurunun 17 civarinda olabilecegini soyledi. Long kalan arkadaslara moral olsun

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Burda sanki bi sıkıntı var, takip edilmeli...ytd

Zorlanırsa üçgen de sayılabiliyor...seviyeler geçilirse???

SASA..diğer senaryo...ortada...kırmızı ve mavilerin geçilmesi..ya yukarıdaki gibi iç içe 3 itki, ya da B si üçgen bir zigzag...anlamak imkansız, seviyeler geçilince belli olacak..YTD

Sayfa 63/1003 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •