Sayfa 79/1003 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Viop XLII

BDDK açıklaması ile
    %+1 e mi döndü ibre?

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Düzeltme kararı iyi olmuş net anlaşılmış olumlu olmuş

Evet iyi olmuş...sıvamış sivri zekalılar...

Bundan sonra dövizin her ivmelenmesinde sert satış yeriz yeni bir icat geliyor diye ...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    BDDK açıklaması ile
    %+1 e mi döndü ibre?

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kerem bey bugun avm çarşı pazar gezdim herşey ne kadar pahalı ,borsaya gelirsek başka alternetifi olmayan bir yer artık bedava sanki fiyatlar,eskiden olsa mc için basarlar diyecektim ama viop ta 6 aydır teminatlar zaten tam kullandırılmıyor full giren bile full degil yani ben sabahtan alıma gececem yani longlarıma ilave edecem basit düşünen kazanacak artık borsada

4. Normalde şirketlerin yarın açıklama göndermesi gerekir, gerçi onlar da neyin ne olduğunu akşama kadar çözmeye çalışır.

Geçen ay Atilla Yeşilada bazı ek sermaye kntrolleri gelebilir diyordu. O kadar da büyük kontrol gelmedi deyen de olur, bu daha başlangıç diyen de olur, TEB'deki herif haftasonu bilgi almıştır.

KKM'ye yönlendirme çabası da olabilir, bankalara ceza vs vardı, belki onlar önermiştir.

Bence yarın akşama doğru belli olur durum, şu sıralar en dipten aldığını zannediyorsun bir daha düşüyor.

Bireysele de ek önlem gelebilir korkusu oluşur ise o tehlikeli olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Endeksten bağımsız ufak şirketlerde 2020 mart-aralik benzeri bir ralli bekliyorum. Zaten bofa çetesi son 15 gündür endeks satıp ufaklari alıyorlar. Yani yeni bir hisse-coin dönemi yaşanabilir...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    CHP'li Aykut Erdoğdu ile CHP'li Tuba Torun'un siyasi hayatı Erdoğdu'nun eşinin servis ettiği ses kaydıyla muhtemelen bitmiştir..! BURADAKİ ASIL MEVZU; CHP'de siyasetin nasıl yapıldığı, nasıl sürdüğü ve nasıl bittiğinin kayda alınmış olmasıdır!"
    Erdogdu'nun siyasi hayatı biter bu kesin.
    Peker videosu da lgbt liler için olmadık hakaretler savuran AKP cenahinda nasıl bir etki yaratir acaba?
    Adam Tgrt ceo hem de AKP mv adayı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    epeydir kadıköye inmemiştim bugün eşim ve oğlumla gittik...isparkta arabaya yer bulmak için 50 tur attık içeride...neyse anam bahariye kadıköy çarşı balıkçıların oradaki meyhaneler v.s. iğne atsan yere düşmez...nasıl bir kalabalık bu yahu...sanırım millet yasaklardan çıkınca ipini koparmışçasına kendini sokağa atmış...her yer tıklım tıklım yahu...bütün meyhaneler, birahaneler, cafeler v.s. her yer ana baba günü gibiydi...

cuma akşamı viopta olan terbiyesizlikten başka bir şey degil sabah ola hayrola sabahı var akşamı var yarını var ama ögle sıg piyasada show yapanlar görüşcez sizinle

Sayfa 79/1003 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •