Sayfa 309/1003 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dün akşam pazarı ucuzluğunda ereğli alan kâr da,fışkırtma geldiği içün bugün sahibine iade ederler heralde
    Ben de dün akşam aldığım hisse daha da düşünce satıyordum baktım yanlış tuşa basmışım miktar 2 katına çıktı. Sonra bugün artabilir dediğim hisseye de düştükçe girdim bakalım ne olacak. Kara geçtiğim anda satacağım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Ne olduğu belli olmayan hiçbir bilimsel kazanımı olmayan programla yönetme isteği neden.
    Yanlıştan dönmek bu kadarmı zor ,
    dolar hala ne yaparlarsa yapsınlar yukarı gitme isteğinde , pasumanla bu yara durmaz DİKİŞ atılmalı kanama zaman geçtikçe diğer organlara zarar veriyor , nasıl bir zihniyet anlamadım gitti.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

3. Genelde bugün neden zarar ettik diye topiklere bakıyorum, genelde aynı nedenle zarar edilmiş.
    Çok düştü veya ucuz diye girilmiş daha da düşmüş. Bu 2 konuyu profosyoneller kriter olarak eliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Trend aşağı doğru gittiği için her fışkırttığında kâr al yabmazsan masada kalıyorsun, traderlerde para az olduğu içün gün boyu bikaç tur döndürmesi lazım ariston abi, thy şortlardan gelen paralarla ereğli alsat yapıyorum bende maliyet düşürmeye başladım, napalım ekmek parası

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    15.00 da gördüğümüzü bazı graflarla yorumladık sonuç ortada aşağıda dolar bazlı pıst 100 formasyonu

kapanışlar 1.44 altı olursa pıst 100 de 2380-2400 bandına kayma devam eder.
    Arkadaşlar ben görüşümü dün düşmeden borsa paylaştım .
    değişen birşey yok.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Trend aşağı doğru gittiği için her fışkırttığında kâr al yabmazsan masada kalıyorsun, traderlerde para az olduğu içün gün boyu bikaç tur döndürmesi lazım ariston abi, thy şortlardan gelen paralarla ereğli alsat yapıyorum bende maliyet düşürmeye başladım, napalım ekmek parası

limon işi sana ticareti öğretti

7. Dün yabancı bir makale okumuştum Avrupada bilançolar beklentilerin altında bekleniyor diye bakalım öylemi olacak.
    Bu bilanço dönemi bana göre seçicili davranılmalı.
    Alt tahtalar hacimde kullanılıyor telegram ve üstad komisyon üzerinden dönen sistem yine devrede gibi .
    Bu ara çok dedikodular mevcut.

8. Longlar alttan yerine konmuştur

k

Sayfa 309/1003 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •