Sayfa 302/1003 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop XLII

1. Emeği geçenlere teşekkürler
    Akşam seansı devam ederiz

2. Yukari adim kuralinin eli kulaginda gibi

3. İşsizlik yok iş beğenmemezlik var deyip bir keresteci video yayınlamış. Dışarıda duran çok miktarda kereste kapalı konteynere dizilicek 4 kişi için 1600 TL teklif etmiş ama kabul etmemişler kahvehanedekiler.

Adam haksız, ortada işi kolaylaşrıracak ne rampa, ne forklift ne vinç var.

Asgari ücretin yüksek olması makinalaşma vs imkanı getiriyor. Bu çağda insanı yük taşımada kullanmak sakat iş.

Öte yandna magalleden 16 çocuk bulsa 100 er lira verse belki onlar hem oyun hem para deyip kabul edebilirlerdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    Cemal demirtasin iyi niyetinden suphem yok ama bimde de yanildi , sirket saglam o konuda suphe yok ama gitmiyor iste . Nerdeyse 1 senedir bekletiyor yatirimcisini . Cemal demirtasin tavsiye ettiklerinden arcelik gitti .
    Bu iki hisse konusunda tamamen farklı düşünüyordum, bunu da yazdım defalarca...kısa vadeli trendleri okuma konusunda bence de başarısız, zaten adamlar hep boğa ve ov-uv haklı da çıkıyorlar...bize tuhaf geliyor tabii ki..vadeli piyasalarda işlem yapanlar için farklı bir vade anlayışı var.

gerçi abka asıl paranın hissede kazanıldığını, vadelinin para kazandırmadığını söyler(uzun vadede). sonra gider cemale kızar, milleti hisse aldırıyor diyor...aynı hisse 20 den 15 e de düşünce aynı şeyler konuşuldu.

yani kendisiyle çelişiyor abka, farkında mı bilemem.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Nakitteyim demek (Gerçi nakit de pek kalmadı.) kararsızlık içindeyim demek de borsa yorumuna girer mi? Çarşamba günü BİST 100'de long açabilirim. Bundan sonra kâr gördüm mü, zor da, görürsem eğer anında satacağım elimdekini... Bu arada burada paylaştığım Youtube'deki şiir videom diğer videolarımın izlenme oranını beşe katlamış, var olun: https://www.youtube.com/watch?v=pwwQzVt8g38

6. Yani cemal de haklı, ben de haklıyım..sadece abka haksız..her yatırımcının farklı bir bakış açısı ve vadesi var...vadeli piyasada fink atıp ov-uv hisse alan, temettü için hisse biriktiren adamı eleştiremezsin...saçma olur.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Thy 30.7 de en 25 e düştüğünde topige koşup hani suda 40 Tl idi haaaa huhaaa diyenlerin 50lerde yanılmışim dememesi ciddiye alinirliklarini sifirliyor.

Amaçlarını çözmek gerçekten zor.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    birde şu algıyı oluşturdular...

%80 enflasyon var nereye düşüyor ya........
    bu algıya bende inanıyorum ama tek handikapımız o değil ki
    faizdeki aptalca siyasi tercihler
    dış ticaret açığı
    mb dövizlerinin yakılması eksi rezervlerde dolaşmak
    tüm kişi ve kurumları sarmalına alacak olan ek vergiler
    hani tek handikapımız enflasyon olsa bende tamam lan al hisseyi yat aşağı
    ne öyle doalr terlin altın geziyon diyecem
    yani tek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 302/1003 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •