Sayfa 209/1003 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Viop XLII

1. Bilgi, eğitim, beceri bir yere kadar, esas belirleyen disiplin olabilir.

Askerde'de displin tanımı vardı, onların anlaşıyı biraz sert olmuş ama disipline uyanın başına pek bir şey gelmiyor. Borsada başarının sırrı da displin olabilir, kendi koyduğun kırallara uymak en büyük disiplin.

>>>>>>>>>
    II - Disiplin Madde 13 – Disiplin: Kanunlara, nizamlara ve amirlere mutlak bir itaat ve astının ve üstünün hukukuna riayet demektir. Askerliğin temeli disiplindir. Disiplinin muhafazası ve idamesi için hususi kanunlarla cezai ve hususi kanun ve nizamlarla idari tedbirler alınır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Eğer İsveç Finlandiya NATO ya girerse Putin buna karşılık bize gaz kesintisi ile cevap verirse kışın ortasında donarız. Elimizdeki tek koz şuan hava sahası ve boğazlar. Bu yeter mi bilmiyorum

3. yabanci çok uzun zamandir satiyor ve birseyleri bilerek hemde.hiç te bosuna degildir.sonumuz hayir olsun ulke anlaminda.

-Garanti enflasyon muhasebesine geçeceğini dün söylemiş... olumsuz etkisinin bir sebebi
    -Diğeri JP Morgan'ın, 2 kamu bankası ile ilgili fiyatlarda %50'nin üzerinde aşağı yönlü revize..
    -Açığa satışların yüksekliği..
    -Kredili pozisyonların satışa geçmesi..
    -Yeni kararlar gelebilir mi endişesi..
    Son düzenleme : keremalkm; 30-06-2022 saat: 06:30.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer İsveç Finlandiya NATO ya girerse Putin buna karşılık bize gaz kesintisi ile cevap verirse kışın ortasında donarız. Elimizdeki tek koz şuan hava sahası ve boğazlar. Bu yeter mi bilmiyorum
    Verirse ne s... ke s... ke verecek. Verdi bile

Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    yabanci çok uzun zamandir satiyor ve birseyleri bilerek hemde.hiç te bosuna degildir.sonumuz hayir olsun ulke anlaminda.
    Yabancı 2016 dan beri satıyor. Pandemide neredeyse tamamını çıktı..
    Kalan %35'lik hareketli olmayan çakılı pozisyonlar..

biz bizeyiz..yabancı yok sayılır

Hisse senedi kredi maliyeti %35
    %30 yıllık ilave sen kazanayım desen..

O kazançta yok? Borsa da..
    Bu defa satmaya başlıyorsun.. Ya da aracı kurum fiyata bakmaksızın satıyor..(2 gündür yaşanan)

ASIL sebep bu,der.. Mehmet AŞÇIOĞLU..

Sayfa 209/1003 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •