Special Days Image
Sayfa 351/1003 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Viop XLII

1. Ben tredar ım dostlarımın çoğuda öyle , burada tanıdığım özelden yazıştığım takipçi arkadaşlar veya forumdan dostlarda bilir tamamen bizim oyunlarımız vur kaça döndü , yüklü oyun kuramıyoruz kurduğumuz an hedge olacağımız enstrümanla oyuna dahil oluyoruz.Ara ara yazıyorum gördüklerimi sıkıntılı düzenek içinde sıkıntılı dönelerden geçiyoruz bu yüzden dalgalar bizim KARADENİZ gibi gelme ihtimali mevcut bu yüzden aç gözlü olmayın, zengin olucam diye oturmayın, masadan kalkmasını bilin, en önemlisi önünüzü görüp oyunda olmayı deneyin.
    balkon konuşmasınıda yaptım
    bayramla beraber yazlığa geçicem belki sık yazamam düşüncemi paylaşmak istedim.
    İnşallah herşey memleket için güzel olur.

2. rusyanın avrupaya gazı kesmeye devam etmesi de daha hiç fiyatlanmıyor... yaz olduğu için çok dert etmiyorlar şu anda ama rusya vanaları iyice kıstı mı insanları evde dondurmakla sanayiyi durdurmak arasında bir tercih yapmaları gerekecek ekim-kasım sonrası...

bizim bütün umudumuzu bağladığımız ihracatçıların en önemli pazarı da elden giderse doların nerelere gidebileceğini burda kimsenin aklı almaz... bu arada satışlar da düşecek haliyle; MB ve BDDK zoruyla dolarları da sattırılan şirketlerimize zarar etmeye başladıkları o günler geldiğinde tekrar bakarız fk'ları kaç olmuş...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

BOFA robotu bugün EREGL tahtasında saçma işlemler yapıyor, üstteki yüklü kademeyi başka bir kurum kaldırınca bir üst kademeden alış yapıyor, alttaki yüklü bir kademeye başka bir kurum basarsa bir alttaki kademeye de o basıyor, sonuç takas da hep zarar görünüyor,

4. Ve Ereğli 1,5$ geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    BİST 100 2380'den az long açtım Mert abi. Azıcık aşım, ağrısız başım... Bugün eski fotoğraflarıma baktım. Ne kadar mutluymuşum, dedim her baktığım fotoğrafta. Oysa fotoğrafta yüzümde mutluluk ifadesi yoktu. Ömrü çürütmüş, çarçur etmiş olmak bu olmalı.
    Bir insana yapılan en büyük kötülük nedir diye sorsalar, borsaya bulaşmak ilk üçe girer sanırım
    Oysaki dağa kıra bayıra doğru yürüyüşe çıksak, temiz hava alsak, eş dostla iki muhabbet yapsak, çoluk çocuğun gönlünü alsak daha çok kazanırız...
    Vob yapmayın

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Selamlar short24

sevgili Vallis nostalji yapmış

evde temzlik yaparken poz tutan vob parası ile hindistana gezmeye giden
    admin balaban hanımı
    izmirli ekonometri mezunu üzüm hesabı yapan ya şöyle bir veri varmıdır acaba dediğimizde isviçre çakısı gibi o veriyi bulup getiren arkadaşımızı
    asfalt pide hesabı yapan seçbul
    bu forumdaşlarımızı unutmuş
    hatırlatayım dedim
    sevgili nostraya allahtan rahmet dilerim

boş kaldıkça ara ara başlığı okurum
    az kaldı emekli olunca dönerim bende....
    xu100 baktım az bir yalancı bahar sonrası tufan gördüm

hürmetler...
    kazancınız daim olsun

7. ABD 2 Yıllık faizler ABD 10 yıllık faizleri aşmış.

Tüm emareler resesyon fiyatlamasına doğru gidiyor.

Tahminimce ABD'nin en azından bi %15 daha aşağıya yolu var.

Bizim borsa ise Dolar bazlı dip destek seviyelerde. TL bazlı testere ama USDTRY yürüyüşe devam ederse 130$ lar gelebilir.

Son 1 aydır hareketler pek hoş değil gelene geçene mal dağıtılıyor

8. Bugün herkes bi karamsar.
    Sn sindomanın bahsettiği x100 2360 bölgesi altı stop olmak üzere long mantıklı duruyor.
    Abd açılışa kadar yükseliş olmaz ise kapamak lazım

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 351/1003 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •