Sayfa 846/1003 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Viop XLII

Günaydın arkadaşlar dünden hakkımda olumlu msj yazan özellikle bozgurt dayuma çok slmlar..şortta kalan arkadaşlara ise sabırlar diliyorum..bugüne gelecek olursak dün abka dayu longunu kapamış kerem abide son dakikalarda şort açmış ben kapanışa yetişemedim oyuzden longumu kapayamadım..ama bugün işallah; görece zayıf açılsada vadeli, şortçu yığılması ve çok yükseldi basalımcılar sayesinde yine piyasa güçlü kalır diye düşünüyorum..tek korkum kerem abinin şort olması ve abkanın longu kapaması..hayırlı işler diliyorum herkese..
    Son düzenleme : tarkank; 04-08-2022 saat: 09:35.

Ahmet mergen 303 vadeli 350 ye gider demişti..
    259.500 e kadar indi.. Malum..

Borsamız indi, bindiyi sever..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar dünden hakkımda olumlu msj yazan özellikle bozgurt dayuma çok slmlar..şortta kalan arkadaşlara ise sabırlar diliyorum..bugüne gelecek olursak dün abka dayu longunu kapamış kerem abide son dakikalarda şort açmış ben kapanışa yetişemedim oyuzden longumu kapayamadım..ama bugün işallah; görece zayıf açılsada vadeli, şortçu yığılması ve çok yükseldi basalımcılar sayesinde yine ralli yapar diye düşünüyorum..tek korkum kerem abinin şort olması ve abkanın longu kapaması..hayırlı işler diliyorum herkese..
    Dün sabah yazdığının tam tersi oldu. Bu yazdığının da tam tersi olacak. Gün boyu artı gidip eksi kapayacak

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Dün sabah yazdığının tam tersi oldu. Bu yazdığının da tam tersi olacak. Gün boyu artı gidip eksi kapayacak
    olabilir abi sonuçta piyasayı ben yapmıyorum zaten dün öğlenki yazılarıma bak reverse long olabildim önemli olanda hatadan dönebilmektir borsada...bu arada zaten viob dün aşırı yukseldiği için yukarıda fazla yerimiz kalmdı gibi spot daha fazla artabilir bugün...2990-3000 arasına long kapama şort reverselerimi yazdım şimdiden safımız belli olsun..

5. Sistemsel olarak degil duygusal olarak, son hisselerimide verdim, endexte acilan kisalarida kapanmaya yer arayıp firsat arayacam.

6. Açılışta sağlam short poz açıldı biri tarafından muhtemelen.

İzleyelim bakalım nasıl olacak.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bu fikriniz, temenni mi, sallama mı? Yoksa teknik olarak dayanağınız var mı?
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Sallamasyonlar bol..geçen biri de endekste'' eksi kapanış bekliyorum'' dedi ama +%3 kapattık...

Elbet bir gün tutacak.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 846/1003 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •