Sayfa 28/54 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 217 - 224 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Osman Bey konfeksiyona girmeyi düşünüyor zaten, kendi markasıyla, daha önceki bir konuşmasında var.
    o zaman artı değer oluşur hocam.

marka olayı biraz can sıkabilir ama piyasada yer edinirse inanılmaz kar marjı kalır şirkete..

2. Gerçi uzun vade hedefi ama bence yapabilirler.

Pamuktan ipliğe, iplikten ham kumaşa geçilmiş, şimdi ham kumaştan boyalı kumaşa geçiyorlar. Satışlarda giderek ipliğin oranı azalırken kumaşın oranı artıyor.

Hem teknik tekstil için arge ve üretim merkezinin yatırımı yapılıyor. Hem de ürettikleri ipliğin tamamını boyalı kumaş olarak ihraç edebilmek için Milano, Paris, Barselona'da ofis açacaklar.

Üretilen iplik ve kumaş en iyi kalitede zaten. Bir taraftan katma değeri yüksek kumaş satıp, bir taraftan da marka oluşturabilirler, Osman Bey "bu işe başımızı değil gövdemizi koyduk" diyor.

Bir sonraki hedef alınan pamuğun tüm aşamalarını kendi bünyesinde işleyip katma değeri en yükseğe çıkartacak şekilde markalı ürün haline dönüştürmek. Patronun "konfeksiyona geçmek" derken kâr marjı düşük olan fason üretim işini kastettiğini düşünmüyorum.

3. marj borsa yatırımında önlerde gelir

4. tahtacı ne işler karıştırıyorsun yine.. süwende don atlet uğraşma gel buraya hemen

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    tahtacı ne işler karıştırıyorsun yine.. süwende don atlet uğraşma gel buraya hemen
    hadi iyisiniz.. keyifler tıkırında

6. hop 1 2 3

oley oley oley

7. Hedefin nedir minikyatırımcı?

8. hedef yok asriel

değer yatırımı benim için

Sayfa 28/54 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız