Sayfa 3/54 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Halka arzda toplam 45.375 yatırımcıdan, 97.500.000 adet nominal değerli paylar için toplam arzın 1,2 katına tekabül eden 120.795.917 TL nominal değerli filtre edilmemiş talep gelmiş olup halka arz edilen 97.500.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleşmiştir.

Patron, kiler arzina katılan sayısı bakıp kendisinde utanma duygusu varsa utansın.
    %90 ky kinitkemişler ky akıllanmaz bi turex bakmak gerek

2. Rubenis'e 150 bin katıldı arkadaslar. Kilerle ilgili yorumlari bu sayfada yapmayın. Okuyanlar olumsuz etkilenebilir.

3. Bu kağıt için ne olur diye kendime sordum,ilk önce kocaer çelikle karıştırmamak lazım,kocaer çok pahalı arzedildi PD.altı milyar kabaca.rubenis çok pahalıda değil,çok ucuzda değil. Bir makim kadar gidermi,bence gitmez.ama kocaer gibi açılıştan düşermi,bence düşmez.Benim şahsi görüşüm iki üç tavanı var.Çünkü hisselerde t+2 de kalanlar arza giremedi.saygılar sunuyorum bütün foruma bol kazançlar. Ytd

4. İlk gün tavan hayırlı olsun

RUBNS günlük, halka arzda ilk günün en hızlı Meksa Yatırım olmuş!

RUBNS de 3756 yatırımcı 10.5 mlyn lotla tavanda alış bekliyor, şimdiye kadar 55 bin lot satış yemiş,

RUBNS genel takas, tahta yapıcısı Ahlatcı Yatırım görünüyor, Emeklilik ve Yatırım Fonlarının alışı orta ve uzun vade için olumlu!

8. 3.tavan yatırımcılara hayırlı olsun

Sayfa 3/54 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •