Sayfa 38/54 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 297 - 304 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. 1 ad. ev sattım, kaynak işleri bitti, kabloları çekecez ...🐕
    Kaplar enteresan
    Değişik bir yönetim, şirin 🙂

2.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    1 ad. ev sattım, kaynak işleri bitti, kabloları çekecez ...��
    Kaplar enteresan
    Değişik bir yönetim, şirin ��
    Halka arzdan bu yana geçen sürede benim gördüğüm, borsada işlem gören çoğu şirketin aksine Osman İpek yatırımcılarını önemseyip şirket ve işlerin durumu hakkında sık sık detaylı bilgilendirmeler yapıyor. Bunu yaparken de hisseyi manipüle etmeye yönelik bir yorum veya bilgi akışı yok, durum neyse o bildiriliyor.
    Bu durum -belki patronun da etkisiyle- fabrika müdürünün bir konuşmasında da vardı, açık ve net bir şekilde hem olumlu hem olumsuz durumları eğip bükmeden olduğu gibi söylüyorlar.
    Bu haliyle bizim borsamızda pek fazla örneği olmayan, daha çok ABD deki şirketlerden görmeye alışkın olduğumuz şeffaf ve dürüst bir yönetim şekli var.

Yonetim sadece yatırımcılarını değil, çalışanlarını da düşünüyor. Asgari ücret için Osman Beyin yaklaşık 2 ay kadar önce %100 zam olursa iyi olur, demesi, fabrikaya yapılacak kreşi önemsemesi bunu gösteriyor.

Allah işlerinde muvaffak etsin, bu yönetim şekli ve çalışan memnuniyetiyle birlikte tüm hedeflerini zaman içinde gerçekleştirirler inşallah, kısmetse biz de güzel bir marka oluşturduklarını görürüz.

3. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1104184
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-01-24
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin halka arz sürecinde izahnamede açıkladığı
    yatırımlar kapsamında yer alan Ataköy Prestij Konakları projesi ile ilgili daha
    önce kamuoyuna 15 adet dairenin sözleşmeli olarak 299.773.378 TL hasılat elde
    edilerek satıldığı duyurulmuştu. İzahnamemizde proje kapsamında 39 adet
    dairenin yer aldığı yazmaktaydı. Ataköy Prestij Konakları projesinde değişiklik
    meydana gelmiştir. Söz konusu yapı, Bakırköy Belediye Başkanlığı'nın onayladığı
    ruhsat ile A ve B blok olmak üzere A blok 11 konut ve 2 depolu dükkan, B blok
    10 konut ve 2 depolu dükkan şeklinde değiştirilmiştir. Değişikliğe gidilmesinin
    ana sebebi ise Ataköy Prestij Konaklarının hemen yanına aktarma merkezi olan
    metro istasyonu yapılmaktadır. Metro istasyonunun Nisan ayı içerisinden tamamlanacağı
    söylenmektedir. Şirketimiz özellikle metro çıkışına denk gelen 4 adet depolu
    dükkan üzerinden ciddi anlamda daha yüksek satış geliri elde edilmesi için
    değişikliğe gitmiştir. Bu kapsamda Şirketimize ciddi katma değer sağlayacağı
    öngörülmektedir.

Söz konusu başvurumuz özellikle giriş kattaki dairelerin
    dükkana dönüştürülmesi konusunda olumlu karşılanmış ve ruhsat onayıyla birlikte
    bu kapsamda Bakırköy Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
    tarafından Kat İrtifakı kurulmasına da izin verilmiştir.

Ayrıca projemiz yüzde 95 oranında tamamlanmış olup
    iskan yapı kullanım izni için müracaat yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1104184
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-01-24
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin halka arz sürecinde izahnamede açıkladığı
    yatırımlar kapsamında yer alan Ataköy Prestij Konakları projesi ile ilgili daha
    önce kamuoyuna 15 adet dairenin sözleşmeli olarak 299.773.378 TL hasılat elde
    edilerek satıldığı duyurulmuştu. İzahnamemizde proje kapsamında 39 adet
    dairenin yer aldığı yazmaktaydı. Ataköy Prestij Konakları projesinde değişiklik
    meydana gelmiştir. Söz konusu yapı, Bakırköy Belediye Başkanlığı'nın onayladığı
    ruhsat ile A ve B blok olmak üzere A blok 11 konut ve 2 depolu dükkan, B blok
    10 konut ve 2 depolu dükkan şeklinde değiştirilmiştir. Değişikliğe gidilmesinin
    ana sebebi ise Ataköy Prestij Konaklarının hemen yanına aktarma merkezi olan
    metro istasyonu yapılmaktadır. Metro istasyonunun Nisan ayı içerisinden tamamlanacağı
    söylenmektedir. Şirketimiz özellikle metro çıkışına denk gelen 4 adet depolu
    dükkan üzerinden ciddi anlamda daha yüksek satış geliri elde edilmesi için
    değişikliğe gitmiştir. Bu kapsamda Şirketimize ciddi katma değer sağlayacağı
    öngörülmektedir.

Söz konusu başvurumuz özellikle giriş kattaki dairelerin
    dükkana dönüştürülmesi konusunda olumlu karşılanmış ve ruhsat onayıyla birlikte
    bu kapsamda Bakırköy Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
    tarafından Kat İrtifakı kurulmasına da izin verilmiştir.

Ayrıca projemiz yüzde 95 oranında tamamlanmış olup
    iskan yapı kullanım izni için müracaat yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    Var mı bu hisse sende dostum?

5. Bu kadar sahtekar bir şirket patron görülmemiştir.Eminim 15 e geldiğinde alım yapıp yine 30 lardan verme planları vardır.Ama olaki bir tahtaci girip sürerse vay haline

6. Anlamadığım şu! Şirketin elinde satışı yapılacak 21 daire 4 dükkan var.Takribi 750 milyona yakin ederi olur.Boyahane eli kulağında bu şirketin değeri nasıl olurda iki ayda %50 erir ve buna musade ederler.Cakal patron 15 liradan alıp 30 liralara satmayı mi planlıyor.Gercekten borsada dürüst ve şeffaf şirket ve patron bulmak lazım.

7. Şirket Yönetim Kurulu üyeleri şirket merkezinde toplanarak;

Şirketimizin Borsa İstanbul'da işlem gören paylarının fiyatının şirketimiz faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebiyle pay sahiplerini korumak ve sağlıklı fiyat oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla 15.08.2023 tarihine kadar, pay geri alımına ilişkin şirket yönetim kurulunun yetkilendirilmesine;

• Pay geri alım için ayrılacak fonun, Şirketimizin özkaynaklarından karşılanmak üzere en fazla 21.000.000 TL olarak belirlenmesine ve geri alınacak azami pay sayısı 1.000.000 adet pay olarak belirlenmesine,

• İşbu Yönetim Kurulu Kararı ile Borsa İstanbul'un Şirket paylarının işlem gördüğü pazarda gerçekleştirilecek olan pay geri alım işlemleri ile ilgili olarak, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda gerekli özel durum açıklamalarının yapılmasına ve konunun Şirketimizin yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında gündeme alınarak pay sahiplerinin bilgisine sunulmasına

katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Şirketin yılsonu bilançosunun açıklanma tarihini bilebilen arkadaş yazabilirmi. Teşekkürler.

Sayfa 38/54 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •