Sayfa 4/54 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 25 - 32 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Bugün olmasa bile bayram sonrası alım fırsatı verir yatırımcılara,sonrasına ağalar karar verir

2. Biraz erken oldu,herkese tavan satış fırsatı verdi,gevşedi alım fırsatı verdi.

3. Üç tavan bir halka arz için yeterli bir kar alma yeri. Üçüncü tavanda sattım. Aç gözlü olmamak lazım.
    Bu arada koroplast halka arz için de konu açılırsa iyi olur.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. Su kaplara bakin Allah askina. Bu kafada olan yoneticilerin yonettigi sirketten hersey beklenir artik. İsterse bu kagit 1000 kati kazandirsin. Benim icin bu defter kapanmistir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketimizin 19.07.2022 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile;

Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden ve mevcut ortakların yeni pay alma hakları kısıtlanarak halka arz edilmek suretiyle 24.500.000 - TL tutarında artırılması suretiyle 74.500.000 - TL'ye çıkartılmasına ve halka arzına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'nun 23.06.2022 tarih ve 2022/32 sayılı bültenin olumlu kararı üzerine, 24.500.000 TL'lik sermayeyi temsilen ihraç edilen payların tamamı halka arza ilişkin İzahnamede belirtilen koşullar çerçevesinde, bedelleri nakden ve tamamen ödenmek suretiyle satılmıştır.

Yönetim Kurulumuz; sermaye artırımı işlemlerinin Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili tebliğleri ile İzahnamede belirtilen usul ve esaslara uygun olarak sonuçlandığının Sermaye Piyasası Kuruluna bildirilmesine ve Sermaye Piyasası Kanunu'nun 18. maddesinin 7. fıkrası kapsamında, Şirket Esas Sözleşmesinin sermayeye ilişkin "Sermaye" kenar başlıklı 6. maddesinin ekteki tadil metnine uygun görüş almak üzere Sermaye Piyasası Kuruluna başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

6. Sirket artik halka arzdan gelen parayi kullanmaya baslamali.

Artik isvicreden makina alimi ve Ges projesine baslamali.

Elinde bulundurduğu ataköy prestij konaklarinda 39 adet dairesi var. Daha geçen 1 daireyi 16.5 milyona sattilar.. burdan da iyi oara geleceğine inanıyorum.

Bugun ahlatci 2.9 milyon lotu is bankasina virmanladi.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 6 aylik vergi dairesi 99 milyon tl geldi.

Ilk 3 ay Spk'ya mevzuatina gore karimiz 42 milyondu. Satislarimiz 158 milyondu.

Bu 3 ay da satislarimiz 234 milyona cikti.

6 aylik satisimiz 392 milyon.. kar ne gelecek acaba?

8. Bilanço vergi dairesiyle benzer geldi.
    Gayet guzel.
    Urfa daki boyahane tesisi sene sonuna dogru bitecekmiş..

Ataköy prestij konaklarinda insaat baya bitmis..
    satislar da bir baslasa..
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    6 aylik vergi dairesi 99 milyon tl geldi.

Ilk 3 ay Spk'ya mevzuatina gore karimiz 42 milyondu. Satislarimiz 158 milyondu.

Bu 3 ay da satislarimiz 234 milyona cikti.

6 aylik satisimiz 392 milyon.. kar ne gelecek acaba?

Sayfa 4/54 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •