Sayfa 41/54 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 321 - 328 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Seni kafaya taktım kağıt çılgınca biriktirecegim

2.  Alıntı Originally Posted by Picighetto Yazıyı Oku
    Seni kafaya taktım kağıt çılgınca biriktirecegim
    Evet bende tekrar basliyorum eklemeye hayirlisi bakalim, iki uc sene buradayiz tahtaci hic acelemiz yok

3.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Evet bende tekrar basliyorum eklemeye hayirlisi bakalim, iki uc sene buradayiz tahtaci hic acelemiz yok
    Arkadas siz enayimisiniz yahu, adam acik acik iki ayri hesaptan paslasiyor ve karsisindakini yani ky bizleri satisa zorluyor, bir yatirim yaptiniz madem bekleyin yeni fabrika acilsin, elektrik faturasi bilancolara yansisin, avrupanin alaninda en buyuk tesisi, tahta yapici cok acgozlu bunun gozunu ancak toprak doyurur, butun hayati boyunca mutsuz bir insan olmaya mahkum bizim tahtaci, cunku insanligini ruhunu kaybetmis, bu ne baski yahu ayiptir...kendiniz arastirin arkadaslar tesisi potansiyelini artisini eksisini....kimsenin lafiyla grafikle sunla bunla yanlis hesap yapmayin, iyice temelini kap da verilen bilgileri arastirin...ytd, herkese iyi sanslar....

4. Yeni hukumet planlarinin aciklandigi herseyin pozitife dondugu gunde bile dalavere pesinde, boyle gunde sizde piyasaya destek olun ,birakin normal arz talep dengesi islesin, yaptigin ise bak 3 gunde butun piyasadaki lotlardan fazla kagit islem gordu, cunku tahtaci manipulasyon pesinde....yaptigin resmen suc....

5. Halka yeni arz olmuş,sözde büyüme hedefli bir hisse yayın hayatına böyle giriyorsa asla düzgün yatırımcı çekemez.Düzenbazlar…

6.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Halka yeni arz olmuş,sözde büyüme hedefli bir hisse yayın hayatına böyle giriyorsa asla düzgün yatırımcı çekemez.Düzenbazlar…
    Sanirim tahtaci burda son zamanlarda fena ters kose oldu, mali paylasamiyorlar ac gozlu karektersizler, sacma sacma hareketler yapiyor birbirleriyle inada bindiler, kenardan seyretmek en iyisi, illaki gercek ederine gelecektir....

7. İsterse fizana gitsin.Bu tahtanın rengi belli etti kendini.Yatırımcı düşmanı oldukları aşikar.Umarım çok ky bulaşmaz…

8.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    İsterse fizana gitsin.Bu tahtanın rengi belli etti kendini.Yatırımcı düşmanı oldukları aşikar.Umarım çok ky bulaşmaz…
    Hala baskiliyor ac gozlu, kefene sarip toprakla dolduracaklar senin o ac gozlerini, uzun vadede serefsizligin kazandirmadigini anlayacaksin ama cok gec olacak....

Sayfa 41/54 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •