Sayfa 43/54 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 337 - 344 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Şanlıurfa daki fabrikanın eski hali:

Bu fotoğrafta çatıya yapılan 1. etap GES ie eski binanın yanına yapılan boya ve apre fabrikası var. İkinci etap GES boya fabrikasının üstüne yapılmış ama henüz haritalarda görünmüyor

Sol alt köşedeki küçük yapı da kömür santrali olabilir, emin değilim.

2. Osman İpek; "borsada 1 yılı doldurduğumuzda temettü vericez" demişti, bakalım verdiği sözü tutacak mı. Son 10 gündür, satışa çıkaracağı hisseleri yüksekten satabilmek için kıvranıyor ama hisseyi yükseltmeyi de beceremiyorlar gibi bir intiba oluştu bende. Bunun tahtacısından bir cacık olmaz, hisse ileride temettü verirse iyi yoksa gidişat sıkıntılı görünüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Osman İpek; "borsada 1 yılı doldurduğumuzda temettü vericez" demişti, bakalım verdiği sözü tutacak mı. Son 10 gündür, satışa çıkaracağı hisseleri yüksekten satabilmek için kıvranıyor ama hisseyi yükseltmeyi de beceremiyorlar gibi bir intiba oluştu bende. Bunun tahtacısından bir cacık olmaz, hisse ileride temettü verirse iyi yoksa gidişat sıkıntılı görünüyor.
    Geri zekali ky ye mal sattirmaya calisirken elindeki lot lardan oluyor….cok iyi yerlere gidecekki bu kadar inatla dokmek istiyorlar…borsa sabir isidir….bir genel kurulunu yap bakalim temettu isi belli olsun boyali kumasta kar marjlari nasil olacak bir gorelim, teknik tekstilin bir onunu ac potansiyelini gorelim ondan sonra satis dusunuruz…ne boyle geri zekali gibi in cik yaptiriyorsun ancak kendin dokulursun

4.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Geri zekali ky ye mal sattirmaya calisirken elindeki lot lardan oluyor….cok iyi yerlere gidecekki bu kadar inatla dokmek istiyorlar…borsa sabir isidir….bir genel kurulunu yap bakalim temettu isi belli olsun boyali kumasta kar marjlari nasil olacak bir gorelim, teknik tekstilin bir onunu ac potansiyelini gorelim ondan sonra satis dusunuruz…ne boyle geri zekali gibi in cik yaptiriyorsun ancak kendin dokulursun
    Iyi oldu bugun kapanisa dogru ekleme firsatim oldu…satmak zorunda olanlara hic acimiyorlar, halka arz 1.5 dolara yakindi yanilmiyorsam, bu fiyatlardan milletin malini almak icin zorluyorlar…karekterlerini iyice belli ettiler, bu dunyanin mali burda kalir geri zekalilar, biraz adam olmayi ahlakli olmayi ogrenin, obur tarafta manipulasyon nasil olur gosterirler size hic merak etmeyin….

5.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Iyi oldu bugun kapanisa dogru ekleme firsatim oldu…satmak zorunda olanlara hic acimiyorlar, halka arz 1.5 dolara yakindi yanilmiyorsam, bu fiyatlardan milletin malini almak icin zorluyorlar…karekterlerini iyice belli ettiler, bu dunyanin mali burda kalir geri zekalilar, biraz adam olmayi ahlakli olmayi ogrenin, obur tarafta manipulasyon nasil olur gosterirler size hic merak etmeyin….
    Goruyorsunuz degilmi nasil cirpiniyor, baskilayip nasil satis yaptiririm diye…bende inadina ekleme yapiyorum, mal cok kiymetli olmasa bu kadar inatla pesine dusmezdi, ama her gecen gun mal saglam ellere kayiyor, benim gibi alip unutanlara, bir bakacak bir gun hic satan yok,ortada kaliverecek….

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
    Karanlık oda kapanışında hisse fiatını tam 260.tl. aşagıya bastı.
    Kapanıştan 2.dakika önce ben almıştım tabii paket için.
    Bana kızıp bastıysa yarın da alabilirim tabii pakete ilave.../ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Karanlık oda kapanışında hisse fiatını tam 260.tl. aşagıya bastı.
    Kapanıştan 2.dakika önce ben almıştım tabii paket için.
    Bana kızıp bastıysa yarın da alabilirim tabii pakete ilave.../ytd..
    Hisse icin 2 dolari gormek teknik tekstil icin onu aciliyor demek olacak bence…ytd yorum alalim arkadaslar,resimlerde gorundugu kadariyla teknik tekstil binasi iyi ilerliyor, moduler bina olarak yapildigi icin bayagi pratik ve hizli heralde…

8.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Hisse icin 2 dolari gormek teknik tekstil icin onu aciliyor demek olacak bence…ytd yorum alalim arkadaslar,resimlerde gorundugu kadariyla teknik tekstil binasi iyi ilerliyor, moduler bina olarak yapildigi icin bayagi pratik ve hizli heralde…
    Teknik tekstilde hersey arge ekibinin iyi secimine bagli bence umarim basarili bir arge ekibiyle cok guzel teknik tekstil urunleri cikarirlar, yoksa klasik iplik kumas fabrikasi olarak kalir, gerci organik yuksek kaliteli pamukda herzaman zengin musterisi olan bir urun, bakalim nasil olacak, manipulasyondan al sat dan uzak durup yatirimimizin sonuclarini sabirla beklemek en iyisi bence, yoksa kimse fiyat konusunda yok teknik sunu bunu gosteriyor diye baskalarinin lafiyla hareket etmemeli, sonucta sirket kar uretirse fiyatda ona gore yukselir, kimsenin lafina itibar etmemek lazim….

Sayfa 43/54 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •