Sayfa 52/54 İlkİlk ... 2425051525354 SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 409 - 416 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. Kim beni göndermiş. Gir bak bakalım yazdıgım yazılara ya da üyelik tarihime. Hayır aselsan topiğinden beğendiğim bir adamdın da senin de gerçeklere alerji olma durumun var. Insanların iyi ya da kötü niyetli olduklarını anlayamıyorsan bu işi becerenlere de laf atma.

2.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    az kaldı az hem de daha düzeltme bile gelmeden.
    Sevinmek için henüz erken hocam, 30 altını görecek olursa ben de alıcı olurum ama biraz zor.

3.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Sevinmek için henüz erken hocam, 30 altını görecek olursa ben de alıcı olurum ama biraz zor.
    Ben sevinmedim ki.Sizin iddialı biçimde 30 altını zor beklersiniz demenize gülücük atmıştım.Hala da adım gibi eminim borsa %15 düzeltme yesin 30 altını rahat gösterir. Hisse ucuz mu ucuz ama tahtacı adi. Yahu nerede ataköydeki daireler.Neden 3 bilanço geçmesine rağmen yansıtmıyorlar. Patron geri alım yaparken internette her yerde hisse forumlarında reklamı yapıldı belli ki organize bişeyler yapılmış.Bir bu bir de Ayen.Portföyümün en ağırlıklı 2 hissesi ama ikisi de eşek oğlu eşek çıktı. Baktığında ikisi de 4000 endeks fiyatında…

4. AYEN 888 tane operasyon yemiş hisse bununla ne alakası var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Pay Satış Bilgi Formu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1196070
    Dosyalar:

Pay Satış Bilgi Formu 2023-09-18
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz ortağı Osman İPEK, çıkarılmış sermayemizde sahip olduğu B grubu paylardan, toplam 12.500.000 TL nominal değerli kısmının, borsada işlem gören niteliğine dönüştürülmesi amacıyla düzenlemiş olduğu "Pay Satış Bilgi Form"unun onaylanması amacıyla, 18.09.2023 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurduğunu Şirketimize bildirmiştir.

Kamuyounun bilgisine sunarız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1196072
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-09-18
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin ürün satışları kapsamında yurtiçinde yerleşik bir şirket ile toplam 85.000.000 TL (KDV dahil) tutarlı satış sözleşmesi imzalanmıştır. Yapılan bu anlaşmaya bağlı olarak sözleşme bedelinin tamamı müşterimizden ön ödemeli olarak nakden tahsil edilmiş olup sevkiyatlarına başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Pay Satış Bilgi Formu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1196070
    Dosyalar:

Pay Satış Bilgi Formu 2023-09-18
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz ortağı Osman İPEK, çıkarılmış sermayemizde sahip olduğu B grubu paylardan, toplam 12.500.000 TL nominal değerli kısmının, borsada işlem gören niteliğine dönüştürülmesi amacıyla düzenlemiş olduğu "Pay Satış Bilgi Form"unun onaylanması amacıyla, 18.09.2023 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurduğunu Şirketimize bildirmiştir.

Kamuyounun bilgisine sunarız.
    Halka arzda 24,5 milyon lot sermaye artırıldı. 12,5 milyon +2,5 milyon önceki sattığı ile halka arzın %61 i büyüklüğünde bir satış. Halka açıklık %53 olacak, hiç hoş değil...

Bu kadar kolay hisseleri sattığına göre bundan sonra vereceğini söylediği temettü de bence yalan oldu. Bu halka açıklık oranıyla temettü değil ara sıra bedelli ihtimali artık daha yüksek. Kendi hisselerini satabilmek için hisse fiyatını tekrar yükseltecek muhtemelen, olur da 50 üstüne çıkartırsa benim için çıkış fırsatı olur, olmazsa da yavaş yavaş pozisyon azaltırım.

Arkadaşlarıma hep derdim "müslüman görünümlülerin hisselerine bulaşmayın, müslümanın bu devirde parayla imtihanı iyi gitmiyor" diye ama maalesef kendi söylediğimi yapmayıp bulaşmış olduk, bedelini de 1 yıldır ödüyoruz.

8. Bayagi hizli geldi patron satis haberi. Sasirdik mi hayir. Simdi gel gel yapmasi lazim...
     Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Sadece ilk islem gunlerindeki kap haberlerine bakin. Sonra kendi mantik suzgecinizden gecirin. Emin olun onu da yapacaktir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/54 İlkİlk ... 2425051525354 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •