Sayfa 40/54 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 313 - 320 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Türk Ticaret Bankası AŞ Hisse Satış İlanı
    Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonundan:

TÜRK TİCARET BANKASI AŞ HİSSE SATIŞ İLANI
    SATIŞIN KAPSAMI

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 04.11.2021 tarihli ve 9895 sayılı kararıyla faaliyet izni verilen toplam 10.924.923.581 adet hisseden müteşekkil Türk Ticaret Bankası AŞâ€™nin halihazırda Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na ait % 98,49567 oranındaki 10.760.577.346 adet hissesi, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 107 nci maddesi kapsamında ihale
    şartnamesinde (“Şartnameâ€) belirtilen kayıt ve şartlarla satışa çıkarılmıştır.

MUHAMMEN BEDEL
    Satışa sunulan hisselerin tamamı için muhammen bedel 380.000.000,-TL (Üçyüzseksenmilyon Türk Lirası) olarak belirlenmiştir.
    https://www.tmsf.org.tr/tr/SatisIlan...1s-ilan%C4%B1-

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Türkbankâ'ı seçim öncesi alelacele sattılar

TMSF'nin satışa çıkardığı Türkbank, yaklaşık 300 milyon lirayı bulan gayrimenkulleri, nakit varlığı, tahvilleri ve 2 ayrı banka lisansıyla birlikte 455 milyon liraya Türkiye İhracatçılar Meclisi'ne (TİM) satıldı. Bankayı 7 firma istedi, 4 firma daha baştan elendi.
    İhaleye katılmak üzere 7 firma şartname aldı. Bu firmalar ihaleyi katılmak için gerekli olan 38 milyon liralık nakit teminatı da yatırıp salonda hazır bulundu.
    Komisyon ihaleyi 450 milyon lirayla başlattı.
    İhale başladı, komisyon daha baştan Ahlatçı Holding, Can Holding, Paribu ve Makara Kripto Para firmalarının ihaleye katılamayacağını bildirdi
    TİM açık artırmada bu bedeli 455 milyon liraya yükseltti. Diğer iki firmadan da yarışa katılıp teklif sunmaları istendi. Ancak yeni teklif sunmayan her iki firma da ihaleden çekildiğini bildirdi. Böylece 455 milyon liralık teklifle ihale tamamlandı. Nihai satış işlemi için TMSF yönetimin onayının alınması gerekiyor.
    https://www.sozcu.com.tr/2023/ekonom...ik0wj998090603

Not/ Yazıda Rubens vey sahibinin adı bile geçmiyor.

3. Düşenleri görünce dikkatimi çekmişti, bakayım bir inceleyeyim dedim.

Urfa firması, kağıdı almamak için en büyük sebeplerden birisi bu.

4. RUBİNS TEKSTİL kapta banka alacak diye yayınladığı haber gerçek dışı haber olduğu için tüm sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunmak gerekir...Gerçek olmayan haberler ile ky mağdur edilmiştir. Böyle bir yalan Kamu Aydınlatma Platformunda yayınlanamaz...Yukarıda sözcü gazetesinde bile şirketin adı anılmıyor. Osman İPEK bu işi aydınlatmalıdır...

urfa cok mantıklı bir yer... hammadde olan pamuğa yakın ayrıca buraya yapılan yatırımlar için çok güzel teşvikler var bekleyelim bakalım zaman neler gösterecek kesinlikle ytd saygılar iyi akşamlar dilerim
    Son düzenleme : HATAKE; 27-03-2023 saat: 21:43.
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    urfa cok mantıklı bir yer... hammadde olan pamuğa yakın ayrıca buraya yapılan yatırımlar için çok güzel teşvikler var bekleyelim bakalım zaman neler gösterecek kesinlikle ytd saygılar iyi akşamlar dilerim
    Arkasinda kim var bilmiyorum ama tahta yapici cok acgozlu pislik, acikca elinde olanlara sattirmak icin surekli asagi yukari biktirma hreketleri yapiyor, kesinlikle kisa vadeli kagit degil, hareket icin tahtacinin yeterli mali toplamasi gerekiyor, yoksa firma olarak gelecegi guzel gozukuyor , yeni fabrika, gunes enerjisi yatirimindan gelecek ekstra kar, ayrica haziranda trabzonda rubenis avm yi acacaklar, bakalim 1 sene icerisinde neler olacak...

Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Arkasinda kim var bilmiyorum ama tahta yapici cok acgozlu pislik, acikca elinde olanlara sattirmak icin surekli asagi yukari biktirma hreketleri yapiyor, kesinlikle kisa vadeli kagit degil, hareket icin tahtacinin yeterli mali toplamasi gerekiyor, yoksa firma olarak gelecegi guzel gozukuyor , yeni fabrika, gunes enerjisi yatirimindan gelecek ekstra kar, ayrica haziranda trabzonda rubenis avm yi acacaklar, bakalim 1 sene icerisinde neler olacak...
    Cok dogru ustadım kesinlikle kısa vadeli bakmamak gerekiyor... biliyorum sabretmek çok zor özellikle şu enflasyon günlerinde.. ancak biraz şirketi arastirip hesap kitap yapinca bir potansiyel olduğu muhakkak .. ben kendi tişörtlerini kıyafetlerini satmaya başladıkları zamanı merak ediyorum ....
    Kesinlikle ytd
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8. Yazan çizen yok.Noldu bu ev satışları?

Sayfa 40/54 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •