Sayfa 50/54 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon
Arama sonucu : 430 madde; 393 - 400 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1. 50 uzeri cikma sansi verdi, cikmadik, onunda burda para yapmasi icin zirve ve dipler yapmasi lazim, yani her halukarda cikma sansimiz olacaktir tekrar, ama benim gormek istedigim yatirimlarin tamamlanmasi, in cik larla bikip satis yapmam, ev almis olsaydim satacakmiydim senelerce yerinde kalacakti, burda sadece max 2 sene icinde ne olacagini gorecegiz, borsa inmis cikmis umurumda olmaz, moral bozupta satmaya kalkmak asla olmaz....cunku borsaya yatirim yaptigim para ihtiyacim olan bir para degil, zaten borsada en onemli kriter o olmali....borsa sabirsizlarin paralarinin sabirlilara devroldugu yerdir lafi cok dogru bence....

2.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    50 uzeri cikma sansi verdi, cikmadik, onunda burda para yapmasi icin zirve ve dipler yapmasi lazim, yani her halukarda cikma sansimiz olacaktir tekrar, ama benim gormek istedigim yatirimlarin tamamlanmasi, in cik larla bikip satis yapmam, ev almis olsaydim satacakmiydim senelerce yerinde kalacakti, burda sadece max 2 sene icinde ne olacagini gorecegiz, borsa inmis cikmis umurumda olmaz, moral bozupta satmaya kalkmak asla olmaz....cunku borsaya yatirim yaptigim para ihtiyacim olan bir para degil, zaten borsada en onemli kriter o olmali....borsa sabirsizlarin paralarinin sabirlilara devroldugu yerdir lafi cok dogru bence....
    Yazik buna mal kaptiranlara, insallah fazla nakit ihtiyaci olupta satmak zorunda kalan arkadaslar olmaz….

3.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Yazik buna mal kaptiranlara, insallah fazla nakit ihtiyaci olupta satmak zorunda kalan arkadaslar olmaz….
    Sadece elektrikten senede 50 mil kar yazacaksin, gunde 50 ton mis gibi boyali kumaslar cikartacaksin, saglam duzgun yatirimcilar olsa bunu yapamazsin, ohh ne gzel bas asagiya 33 e , 2 mil lot satarak, nasil olsa 40 a gidene kadar 5 mil lot rahat toplarsin, ondan sonra baslar iyi haberler bilancolar , ver elino 3 dolar…milletle oyun oynama yerine dondu borsa….

4. Fabrika açılış haberi yaklaştı, son silkelemeler bence

5. KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Geri Alınan Payların Elden Çıkarılması

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1194236
    Dosyalar:

Geri Alınan Payların Elden Çıkarılması 2023-09-12
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    İşleme Konu Ortaklık RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.
    İşlemi Gerçekleştiren Ortaklık RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.
    İlgili Geri Alım Programının Tarihi 14/02/2023
    Bildirim İçeriği
    Geri Alınan Payların Satışı Tablosu
    Liste Numarası
    İşleme Konu Pay Kodu
    1 RUBNS
    İşlem Tarihi
    1 2023-09-12
    İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)
    1 649484
    İşleme Konu Payların Sermayeye Oranı (%)
    1 0.00872
    İşlem Fiyatı (TL/Adet)
    1 35.04
    Kalan Payların Sermaye Oranı (%)
    1 0.00028
    Gerçekleşen Kazanç/Kayıp Tutarı (TL)
    1 5315087.56
    Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
    1 -
    Açıklamalar
    Açıklama Yönetim Kurulumuzun 14.02.2023 tarihli kararına istinaden uygulamaya konulan pay geri alım programı kapsamında satın alınmış toplam nominal değeri 670.561 TL olan pay senedinin, toplam nominal değeri 649.484 TL pay senedi olan kısmı 12.09.2023 tarihinde aşağıda detayları belirtildiği üzere satılmıştır.

Evet Sayın Kalender Allah akıl fikir versin silkelemeyi yapan Patrona
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. 2023-6 bilançoda toplam aktifler içerisinde nakit ve nakit benzeri varlıkların %0,11 ile sadece 2 milyon olmasından ötürü bu satışa şaşırmamak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: RUBNS [ ] RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Geri Alınan Payların Elden Çıkarılması

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1194236
    Dosyalar:

Geri Alınan Payların Elden Çıkarılması 2023-09-12
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    İşleme Konu Ortaklık RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.
    İşlemi Gerçekleştiren Ortaklık RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.
    İlgili Geri Alım Programının Tarihi 14/02/2023
    Bildirim İçeriği
    Liste Numarası
    İşleme Konu Pay Kodu
    1 RUBNS
    İşlem Tarihi
    1 2023-09-12
    İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)
    1 649484
    İşleme Konu Payların Sermayeye Oranı (%)
    1 0.00872
    İşlem Fiyatı (TL/Adet)
    1 35.04
    Kalan Payların Sermaye Oranı (%)
    1 0.00028
    Gerçekleşen Kazanç/Kayıp Tutarı (TL)
    1 5315087.56
    Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
    1 -
    Açıklamalar
    Açıklama Yönetim Kurulumuzun 14.02.2023 tarihli kararına istinaden uygulamaya konulan pay geri alım programı kapsamında satın alınmış toplam nominal değeri 670.561 TL olan pay senedinin, toplam nominal değeri 649.484 TL pay senedi olan kısmı 12.09.2023 tarihinde aşağıda detayları belirtildiği üzere satılmıştır.

Evet Sayın Kalender Allah akıl fikir versin silkelemeyi yapan Patrona
    Bu satisi yapma yukumlulugumu vardi acaba, neden dusundugunuz gibi anlasmali karsi tarafa aktarmis olabilirki, pek anlayamadim, aciklama getirirseniz memnun olurum

8.  Alıntı Originally Posted by fulu Yazıyı Oku
    2023-6 bilançoda toplam aktifler içerisinde nakit ve nakit benzeri varlıkların %0,11 ile sadece 2 milyon olmasından ötürü bu satışa şaşırmamak lazım
    Peki kendi malını verdiği fiyatla yatırımcının ortak olduğu malı verdiği fiyat a şaşırabilirmiyiz?

Peki hemen bunun öncesinde hisse geri alım endeksinden çıkarılmasına şaşırabilirmiyiz.

https://www.youtube.com/watch?v=lELWturIDmQ

Hele şu video ile beraber düşününce şaşıralım mı?

Peşine Tahtada olanları düşününce?

Arkanda ya da yanında işi bilen yatırımcı her patrona lazım.

Ben patron olsam 5-10 mln Tl için kendimi şu hallere mümkün değil düşürmem.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-09-2023 saat: 21:26.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 50/54 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •