Sayfa 101/376 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3003 madde; 801 - 808 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Yolcuuu hocam Cemts'dan sonra burada da denk geldik, temelci temelciyi temeli sağlam hissede görürmüş. Hayrını gör, bol kazançlar.
    Tahtacıya malının kıymetini bilmezsen bilen birileri gelir elinden alır dedik ama rehavetti bırakmadı daha, kendi bilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Eyvallah sayın keko emeğinize sağlık,az önce Yusuf hoca da analizleriyle Kocaer i ilk listeye koyarak onayladı.teknik olarak da, 20-25 arası toplama yeri.26 üzerine yerlesirse de 25-30 arası toplama yeri dedi .2023 toplama yılı 2024-2025 olgunlaşma ve parlama yılı gibi...2025 üç hane görülme yılı şu anki söylemlerini şirket gerceklestirebilirse tabiki... hissedarların mutluluğu bol olaun inşallah
    forumda aylardır sn keko'nun yazdıklarını okumuş, programda anlatıyor Hepsini de okumamış
    @keko telif almalısın yada kendi youtube kanalını kur.

3.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    forumda aylardır sn keko'nun yazdıklarını okumuş, programda anlatıyor Hepsini de okumamış
    @keko telif almalısın yada kendi youtube kanalını kur.
    sorun değil dostlar...bize bir dua edilmesi yeterlidir ki bu duaları da kalbimle hissedebiliyorum...twiteer hesabımı bile çevre baskısı ile açmış biriyim..youtube ile hiç uğraşamam...iş yerinde zaten iki iş birden yaparak eşşek gibi çalışıyorum..borsaya da zar zor zaman ayırabiliyorum...ev işleri ,iş yeri , borsa derken kafamız akşama kadar karma karışık oluyor..bu yüzden de hafızam zayıflıyor ...bazen bilgileri karıştırıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Hep geriden hep geriden

Neyse allah uzun ömür versin, inşallah daha çok öğrenecek uzun zamanları olsun "hocaların"

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yolcuuu hocam Cemts'dan sonra burada da denk geldik, temelci temelciyi temeli sağlam hissede görürmüş. Hayrını gör, bol kazançlar.
    Tahtacıya malının kıymetini bilmezsen bilen birileri gelir elinden alır dedik ama rehavetti bırakmadı daha, kendi bilir.
    Cemtaş bakkal dükkanı,Kocaer Süper market gibi bir yönetiliyor sanki sn Bawer Kurumsallık başka tabiki

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    karlılığı artacak...özelikle modernizasyon yatırımlarının tamamen bitmesi ile...malum ilk faz modernize çalışması yapıldı ve bitti..ikincisi de bu yıl içinde yapılıp bitecek...ilk fazın etkileri üçüncü ve sonraki çeyreklere yansıyacakken ikinci faz yatırımın etkileri 2024 yılı ilk çeyreğe yansıyacak...

demir çelik sektörü kan ağlarken kocar güzel karlar yapmaya devam edecek...

jes yatırımlarının da artık 1-2 ay içinde başlanması lazım...jes yatırımı da 2025 yılının ortalarında bitmiş olacak...

jes yatırımı da bittiğinde dev bir yenilenebilir enerji şirketimiz olacak...sermayesi tam 300 milyon...jes ile birlikte jeotermal tarım vede soda içeceği fabrika yatırımlarının olma ihtimali çok yüksektir...

kocaer bu beklentileri artık yavaş yavaş satın almalı..
    Sayın keko, aydın daki jeotormal arazinin uzun vadede toplam enerji potansiyeli 200 megawatt civarı mı toplamda ? Sanki programlarda öyle duydum gibi hatırlıyorum.Bu konuda fırsatınız olursa bilgilendirebilir misiniz acaba bizi ?

7.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Kesfedilmeye baslandi kagit

Sayfa 101/376 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •