Sayfa 13/382 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3050 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Keko Cwen deki tespıtlerine aynen katılıyorum bende benzer gerekçelerle cween den ayrılıp yeo almıştım yeo cween den çok daha kalıtelı ve ucuz şirket ,cween zaten pahalı arz edıldı ,esas gelir kaynağıda panel üretimi !!!Senı burada görünce bende bir miktar aldım şirketin yenılebeılır enerji alanına gırmesı ve şirket kurması güzel bir hıkaye oluşturabılır , dövizle satışlarını yapması ve şuan için pek prımlı olmaması gıbı nedenlerle aldık bakalım , hayırlısı ,.bende çok kalmıyorum senetlerde ama bakalım nekadar tutacağım kcaer i !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Son 15 dk biraz dokunmak icap etti
    Teşekkürler hocam güzel kapanış oldu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Kocaer iyi şirkettir. Kaliteli iş yapıyorlar. Zamanla çok daha yol alacaklar. Uzun vadeli portföyümde halka arzdan beri bulunmakta. Üç beş sene daha durur muhtemelen.

4. Teknik güzelleşti

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Kocaer iyi şirkettir. Kaliteli iş yapıyorlar. Zamanla çok daha yol alacaklar. Uzun vadeli portföyümde halka arzdan beri bulunmakta. Üç beş sene daha durur muhtemelen.
    seni gördüğüme sevindim dostum...müzikal dostumu ereğli forumundan tanıdım...sektöre çok hakim çok kaliteli bir yatırımcıdır...ereğliyi yakın zamanda almış ve bir kaç aylığına tutmuştum...orada güzel yorumları vardı...ereğli genelde kaliteli ve büyük yatırımcıların hissesidir...kocaer hissesini de ilk defa oradayken dikkatimi çekmişti..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kocaerin ereğlinin forumunda meth edilmesi çok dikkatimi çekmişti...o gün bu gündür takip ediyordum...incelemek de yakın zamana nasip oldu...önceki yorumlarımda da söylediğim gibi kocaeri sadece hammadde üreten çelik şirketleri ile bir tutmamak lazım...kocaer çeliği üretip ,katma değeri yüksek ihracat ürünlerine çevirip satıyor...bu işi yaparken de enerjisini yenilenebilir enerji kaynaklarından elde ederek yeşil çelik ünvanını alıyor...türkiyede bir ilki başarıyor...buda taktire şayandır...

twiteerde paylaşılan bilgilere göre de patron çok dürüst ve kaliteli biriymiş...o halde gönül rahatlığı ile hisse taşınabilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu arada dirençlerimizi de yukarı kırmaya başladık...artık %35 yükselmiş döviz kurunun ekmeğini yeme vakti geliyor kocaerde...çünkü neredeyse her yerinden dolar dökülüyor kocaerin....yavaş yavaş bilanço beklentileri satın alınmalı...yaptığı ve tamamladığı yatırımların ,ciro ve karları artık fiyatlanmalı diyor mantığım...

8. tahminlerime göre ikinci çeyrek bilançoları açıklanıncaya kadar 25,88 zirvesini görmek isteyecektir...eğer çok güzel vede supriz bilanço gelirse ?? yeni zirveleri beklerim...kapasitesini artırdığı ve yeni modernize ettiği üretim hattının olumlu etkileri üçüncü çeyreğe tam yansıyacaktır...bence ikinci çeyrek çok güzel gelirse ?? (ki benim beklentim bu yöndedir ) o vakit de üçüncü çeyreğin beklentisi önden satın alınmaya başlanacaktır...buda bize 3-4 ay boyunca güzel bir çıkış trendi sunabilir...sabır ile bekleyip görelim...sabır sabır sabır..

Sayfa 13/382 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •