Sayfa 163/398 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Kcaer yatırımcı ilsikilerine telefon ile ben de ulasamamistim.

Mail e dönüş yapıyorlar..

[email protected]

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. mail attım emenuke..

bir numara buldum oda tele sekreter vasıtasıyla mail at diyor.

bir çok şirketi aramışımdır hepsiylede telefonla görüşmüşümdür.

neyse bu kapasitede bir şirket için bence hoş bir durum değil

haaa bazı yatırımcılar arayıp hakaret küfürde ediyorlardır

ama yinede görüşebilmek lazımdı.

tabi bence.

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kcaer yatırımcı ilsikilerine telefon ile ben de ulasamamistim.

Mail e dönüş yapıyorlar..

[email protected]

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

teşekkür edrim

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    kocaeri aradım bir türlü yatırımcı ilişkilerini bağlayamadılar

yanlış yeri aradınız dedi

nereyi aramam lazım dedim bilmiyorum dedi

numarayı KAP dan aldım dedim yardımcı olamayacam dedi

bu nasıl iş..
    kocaer genelde telefonlara yanıt vermiyorlar...bir şey öğrenmek istiyorsanız e mail atmak gerekiyor...ben hep böyle yapmak zorunda kaldım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. https://www.tradingview.com/x/jeUEUTuG/

saatlik

29.36 desdek olmaya çalışıyor

tabi bence

6. KAP geldi KAP.... Artık bu hisseyi baskılamaya çalışanlar daha ne yapacaklar merak ediyorum. Bu sefer ABD'den patlattılar bombayı.

Şirketimiz, 2022 yurtdışı satışlarının %53'ünü gerçekleştirdiği Amerika Kıtasından ağırlıklı enerji sektörüne yönelik ürünler olmak üzere toplam 24.883.267 Amerikan doları tutarında yeni sipariş almıştır. Amerika Kıtası'na olan satışlarımız 2023 yılında da güçlü seyrini sürdürmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

7.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    KAP geldi KAP.... Artık bu hisseyi baskılamaya çalışanlar daha ne yapacaklar merak ediyorum. Bu sefer ABD'den patlattılar bombayı.

Şirketimiz, 2022 yurtdışı satışlarının %53'ünü gerçekleştirdiği Amerika Kıtasından ağırlıklı enerji sektörüne yönelik ürünler olmak üzere toplam 24.883.267 Amerikan doları tutarında yeni sipariş almıştır. Amerika Kıtası'na olan satışlarımız 2023 yılında da güçlü seyrini sürdürmektedir.

Aynen, dün 31 leri zorluyordu bugün anlamsızca 28lere çaktılar, artık 30 altında fazla kalmamalı, iyi tarafı da Kap gelmeden kimsenin haberinin olmaması, şirkete güvenim daha da arttı.

Güzel rakam, hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    KAP geldi KAP.... Artık bu hisseyi baskılamaya çalışanlar daha ne yapacaklar merak ediyorum. Bu sefer ABD'den patlattılar bombayı.

Çok müthiş bir kap..tam 710 milyon TL lik iş kapı..bu kap ile acaba 36 zirvemizi test edebilecek miyiz ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 163/398 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •